«

»

Červnový Eurojackpot myslel i na Čechy. Jejich nejvyšší výhrou bylo téměř 54 milionů korun

Foto: Sazka

Do červnových slosování Eurojackpot vstoupil s jackpotem 1 541 000 000 Kč. S červnem se loučil a v kasičce měl 570 milionů. V tomto měsíci se Eurojackpot losoval celkem 9x, z toho jednou se hrálo o luxusní karavan za 2,5 milionu korun.

V první půlce června Eurojackpot bobtnal do rekordních rozměrů 

V pátek 2. června bylo nejvyšší českou výhrou 200 tisíc korun z druhého pořadí doplňkové hry Extra 6, která je určena pouze Čechům. Nejvyšší výhrou tohoto dne byla ta z druhého pořadí – přes 9,8 milionu, kterou si odnesli hráči z Německa (3x), Maďarska (1x) a Finska (1x). Přes 2,1 milionu ze hry ten den vymačkal i hráč z Polska (mimo jiné hráče, kteří s ním na třetím pořadí stáli také).

V úterý 6. 6. byli Češi znovu úspěšní jen ve hře Extra 6, kde dva z nich brali 200 tisíc korun. Naši sousedé Polsko a Německo znovu obsadili příčky druhého pořadí (přes 8,9 milionu) a třetího pořadí (přes 5 milionu korun).

V pátek 9. 6. se na druhé pořadí mimo jiné země postavilo také Slovensko a odneslo si výhru přes 3,4 milionu. Čechům musela stačit výhra čtvrtého výherního pořadí (přes 60 tisíc korun pro jednoho hráče).

V úterý 13. června Čechům nebylo souzeno více jak 2x 200 tisíc korun z Extra 6. I takovou podobu však mívají výherní výsledky Eurojackpotu.

V pátek 16. června Češi shrábli 1x 200 tisíc korun z Extra 6, zato Polsko válelo. Na druhé pořadí se postavilo společně s Německem (2x) a odneslo si z něj 2x 21 milionů korun. Polsko pak nechybělo ani na třetí výherní příčce, ze které bralo přes 4,3 milionu.

20. června v Eurojackpotu padlo rekordně vysoké druhé pořadí 

V úterý 20. 6. se z příčky druhého pořadí ozývalo bouchání ohňostrojů. Padl rekordně vysoký jackpot druhého pořadí – přes 126,5 milionu. Tuto sumu si odnesli hráči z Polska (1x), Německa (1x) a Švédska (1x). Češi se oslav zúčastnili jen okrajově. Oslavovat mohli trefu do čtvrtého pořadí, které jim vyneslo přes 119 tisíc korun (1x).

Bylo jasné, že pod miliony ztěžklý Eurojackpot už dlouho nevydrží…

V pátek 23. 6. mohli Češi hrát o luxusní karavan za 2,5 milionů, který byl pro jednoho hráče zaručenou výhrou, v případě, že vsadil plný tiket a bylo taženo číslo jeho tiketu. Karavan však byl toto slosování jen nicotnou výhrou v porovnání s Eurojackpot výherními výsledky, které padly ve prospěch Německa – trefeno bylo přes 2,8 miliardy korun. Jako výherní se ukázala být čísla 2, 3, 18, 23, 39, 6 a 8. Radovat se mohli i výherci druhého pořadí a mezi nimi i jeden Čech, který si spolu s hráči z Německa (8x), Litvy (1x) a Španělska (1x) odnesl přes 53,8 milionu korun. Pro Čechy výherní bylo i třetí pořadí a s ním přes 5 milionů (1x) a také čtvrté pořadí hlavní hry, ze kterého si jeden hráč odnesl přes 95 tisíc korun. Tím však výčet českých výher ten den nekončil, protože další tři hráči se mohli radovat z výhry v Extra 6 – 200 tisíc korun.

V úterý 27. června ještě v Eurojackpotu doznívaly české výhry. Jeden hráč si ze čtvrtého pořadí odnesl přes 57 tisíc korun. Další tři pak přesně 200 tisíc korun z druhého pořadí Extra 6.

Poslední červnové slosování se mohl hráč z Česka radovat nad výhrou 200 tisíc korun z Extra 6. Nejvyšší druhé pořadí patřilo ten den Itálii (1x) a Dánsku (1x) a výhře přes 33 milionů.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru