«

»

Česko má díky Eurojackpotu dalšího miliardáře!

Foto: 777cz.eu

Šťastlivec se o výhru už přihlásil

Evropská loterie Eurojackpot, kterou u nás provozuje společnost Sazka, má na svém kontě už druhého českého miliardáře. Při jejím posledním slosování, jež proběhlo ve večerních hodinách v pátek 14. června 2019, padla totiž výhra činící 1 411 860 488 korun, která poputuje českému sázkaři. Výherce správně tipl všechna vylosovaná čísla (5 + 2) a stal se tak novým a jediným majitelem miliardového jackpotu.

Šťastná vylosovaná čísla byla: 8, 23, 40, 41, 42 a dvojice 2 a 10

Tato výhra je druhou nejvyšší vyhranou částkou v České republice a zároveň druhou nejvyšší českou výhrou loterie Eurojackpot. Prvním šťastlivcem byl sázkař z Pardubického kraje, který v roce 2015 získal v Eurojackpotu výhru ve výši 2,466 miliardy korun.

Kdo je druhým šťastlivcem, už Sazka ví. Tiket byl totiž vsazen přes internet, kde lze hrát pouze po registraci, to je po uvedení jména, adresy, data narození atd. Vzhledem k těmto skutečnostem bylo naší loterijní společnosti o novém miliardáři vše ihned známo. Ten, zřejmě i z tohoto důvodu, neotálel s přihlášením se o výhru. Do Sazky zavolal hned v sobotu a na pondělí si domluvil termín schůzky s projednáním způsobu výplaty.

5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru