«

»

Česko si z Eurojackpotu ukouslo výhru přes 17 milionů, v úterý se hraje o 1,8 miliardy korun

Foto: Pixabay

Celkem třikrát se českým hráčům podařilo trefit do prvního pořadí Eurojackpotu. Ovšem ani menší částky, třeba výhra druhého pořadí, nemusí být k zahození. V pátek 21. července se o tom přesvědčil hráč z Česka, o kterém se zatím moc neví, který v druhém pořadí trefil přesně 17 470 487 Kč. Na tomto výherním stupínku bohužel nestál sám, nýbrž se dvěma dalšími hráči z Německa. I tak gratulujeme k výhře, která se nepoštěstí každý den.

Už v úterý můžete hrát o 1,8 miliardy korun

Výherní výsledky Eurojackpotu jsou dech beroucí. Zvlášť, pokud se jackpot hlavní hry přehoupne nad miliardu. A právě takhle to má aktuální Eurojackpot, který se pohybuje ve výškách jedné miliardy a 828 milionů korun. Jen si představte, že tato suma přistane na účtu zrovna vám. V případě Eurojackpotu je navíc jedno, zda se o štěstí pokoušíte s plným tiketem za 400 Kč, nebo hře obětujete jediný sloupeček za 60 Kč. Když při vás stojí štěstí, lze miliardy ulovit i na šedesátikorunovou návnadu.  Letos je to už čtvrtá výhra druhého pořadí:

– 10. ledna padlo druhé pořadí a s ním přes 8,8 milionu korun,

– 31. ledna se hráč mohl také radovat z výhry druhého pořadí a z 18 milionů korun,

– 23. června přišla v pořadí třetí výhra druhého pořadí a bylo v ní přes 53,8 milionu korun,

– 21. července se pak k výhrám druhého pořadí přidala i ta čtvrtá v pořadí a v ní přes 17 milionů.

Zatím největší letošní výhrou zůstává čtvrt miliardy

Zatím největší letošní českou výhrou v Eurojackpotu zůstává čtvrt miliardy z posledního března tohoto roku. Druhou nejvyšší výhrou je již zmíněná výhra druhého pořadí z 23. června, kdy padlo přes 53,8 milionu korun. Na třetí příčku se staví opět výhra druhého pořadí a v ní přes 18 milionů.

Výhercům těchto šťastných tref samozřejmě gratulujeme!

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru