«

»

Chcete, aby vás partner požádal o ruku? Zajděte si na škeble!

Foto: Pixabay

Neotřelý návod na to, jak přinutit partnera, aby vás požádal o ruku, má sedmdesátiletá Sandra Sikorská z Rhode Islandu. Když byla s partnerem před dvěma lety na večeři a dala si škeble, z poslední z nich udiveně vytáhla něco tvrdého… Zprvu si myslela, že se jedná o zub. Hned vzápětí však vyšlo najevo, že je to perla s průměrem 9,8 milimetru. Najít takovou perlu je samozřejmě velká vzácnost, a to i proto, že se tvoří v průměru asi 50 let. Z této perly si pak nechala udělat prsten a partner si ji konečně vzal! No není tohle jako výhra ve Šťastných 10?

Prý každý, kdo si objedná škeble, doufá v tento osud

Majitelka podniku, ve kterém Sandra perlu našla, říká, že každý, kdo si škeble objedná, doufá přesně v tento osud. Podobné nálezy jsou v těchto případech spíše raritou. Dá se tedy říct, že Sandra Sikorská by si na výherní výsledky Šťastných 10 už zálusk dělat nemohla, protože svou životní trefu už vyčerpala. Existují však případy, kdy se štěstí na danou osobu posadí hned několikrát. Ale zpátky k Sandře. I přesto, že perlu našla už před dvěma lety, s prstenem z této perly se pochlubila až nyní. Její partner, zdá se, dlouho váhal. Přitom on sám byl tím, kdo navrhl, aby se perla zpracovala nějak originálně. A opravdu pak našel klenotníka, který perlu vsadil do zlatého kroužku. Může být žena šťastnější?

Zásnuby oslavili v podniku, kde perlu našli

A kde jinde zásnuby oslavit, než tam, kde byla perla nalezena? Čerstvě zasnoubený pár měl o výběru podniku pro oslavu svých zásnub jasno. Vydali se přesně tam, kde perlu našli a objednali si přesně to, co tehdy. Výhra ve Šťastných 10 vám možná také umožní ochutnávat škeble po celém světě. Třeba pak i vy narazíte na pravou perlu!

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru