«

»

Chcete vědět, jaká čísla vsadit na Šťastných 10?

Foto: Sazka.cz

Vystřelte si Šťastných deset na střelnici

Možná máte svá šťastná čísla, která ve hře Šťastných 10 vsázíte pořád dokola, ale možná také nemáte vůbec žádná a nemůžete se rozhodnout, která vsadit.

V tom druhém případě pro vás má Sazka výbornou hru – střelnici, kde si svá čísla do Stastnych 10 můžete zábavnou formou doslova vystřílet a poté si je na některém terminále Sazky ve vašem městě vsadit. Chcete vědět, jak na to?

Jak vystřílet svá čísla do Šťastných deset?

Jděte na web Sazky, klikněte na Šťastných 10 a potom na Tip na výhru. Tím se před vámi otevře hra Střelnice, kterou poznáte nejen podle názvu, ale také podle obří žluté kačenky, která ke Šťastným 10 neodmyslitelně patří. Ve hře potom klikněte na zelené políčko s textem Chci hrát a jste přímo ve hře.

Jakmile se střelnice spustí, budou vám nad sebou ve třech řadách po dobu 30 vteřin jezdit různé cíle, z nichž každý má jinou funkci. Předně, kačenky se nestřílí! Pakliže to nebudete dodržovat, bude vám ubírán čas. Za dva sestřelené stejnobarevné dárkové balíčky se vám náhodně zobrazí jedno číslo, právě které pak můžete využít jako náhodný typ do Šťastných deset. Sestřelením časoměřiče budete zase dostávat drahocenné vteřiny navíc.

Nezapomeňte, že na střelnici získáte pouze náhodná čísla, která můžete, anebo také nemusíte, v loterijní hře Šťastných deset vsadit. V samotné střelnici nevyhráváte žádné peníze a zároveň ani žádné neplatíte. Je to zkrátka jen taková veselá a užitečná hra pro zábavu.

4.5/5 - (6 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru