«

»

Čínská rodina chce už navždy bydlet v hotelu a nikde jinde!

Foto: Pixabay

Jaké by to bylo žít do konce života v hotelovém pokoji a být obklopen hotelovým servisem, tak to se můžete dozvědět po výhře ve Sportce. Bude-li její jackpot dostatečně vysoký, můžete cestovat po světě a upřednostňovat pouze pětihvězdičkový komfort. Proti takovému životu nic nenamítá osmičlenná rodina z Číny, která už sedm měsíců bydlí v hotelovém apartmánu o třech místnostech. Ačkoliv za den zaplatí v přepočtu 3200 Kč, vyjde to prý výhodněji a pohodlněji, než platit za pronájem. Opustit hotel neplánuje.

Jedna rodina v Číně na sebe poutá mediální pozornost tím, že se zabydlela v hotelu

Výherní výsledky Sportky vás možná donutí přehodnotit váš dosavadní životní směr. Už vás někdy napadlo, že byste začali dělat něco úplně jinak? Osmičlenná rodina z Číny na velké životní rozhodnutí výhru v loterii nepotřebovala. Místo ve svém, teď bydlí v hotelu, a to už přes půl roku. Kdo by čekal, že je rodina na cestách nebo v hotelu bydlí kvůli rekonstrukci svého vlastního bydlení, je na omylu. Rodina tam bydlí proto, že je to pro ni výhodnější. V čem konkrétně, to není na první pohled vidět. Média totiž spočítala, že zatímco za jeden den v hotelu rodina zaplatí v přepočtu 3200 Kč za den a bydlí ve třech místnostech, podobně velký byt by jí vyšel měsíčně na v přepočtu 64 tisíc korun. Úsporu tak rodina možná vidí v tom, že nemusí nic dělat. Mají vypráno, uvařeno, uklizeno i postaráno o večerní program. Že by se jednalo o rodinu lenochů?

Rodina přitom vlastní šest svých nemovitostí

Možná si říkáte, že po výhře ve Sportce si koupíte vlastní bydlení, ze kterého vás už nikdy nic a nikdo nedostane. Čínská rodina, u které by se mohlo předpokládat, že nemá kde hlavu složit, vlastní šest svých dalších nemovitostí… a přesto raději bydlí v hotelu stísněná do tří místností. No proti gustu…

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru