«

»

Co byste udělali, kdybyste vyhráli miliony?

Foto: Sazka.cz

Příležitost k výhře máte 2x denně třeba ve hře Štastnych deset

Přemýšleli jste někdy nad tím, co byste udělali s milionovou výhrou třeba z aktuálního losování štastnych deset? Chovali se jakože nic a stále chodili do práce anebo si peníze užívali naplno a postupně je utráceli? Předělali či koupili si dům, vybavili ho tím nejluxusnějším nábytkem a elektronikou, jezdili na dlouhé dovolené a mnoho, mnoho dalšího. Možná právě s tou dovolenou budete mít problém, jelikož zaměstnavatel vám ji tolik nedá, a vy tak budete nuceni podat výpověď! Jak ale na to?

Máme pro vás několik šikovných typů, jak výpověď kvůli milionové výhře podat. V první řadě nadřízeného seznamte se svým plánem ukončit pracovní poměr a až poté doneste písemnou výpověď. Především myslete i na to, že vás zaměstnavatel nemusí pustit ze dne na den, a tak si plánovanou dovolenou raději zařiďte až po podání výpovědi. Určitě také máte nějaké kolegy, se kterými se budete chtít rozloučit a možná si s nimi i naposledy popovídat. Rozloučení by však mělo být stručné a k věci. Nezapomínejte ale i na to, že se můžete ještě někdy setkat, a proto se také zdržte veškerých vulgarismů a pošklebků.

4.2/5 - (4 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru