«

»

Co přinesla páteční mimořádná Sportka?

Foto: Sazka.cz

Být druhý ve Sportce může vynést miliony, teď to ale bylo jen 235 tisíc

PRO AKTUÁLNÍ SPORTKA VÝSLEDKY KLIKNĚTE ZDE

Před pár okamžiky provedla Sazka jedno z dalších mimořádných losování, v němž měl každý, kdo si vsadil plný tiket za 220 Kč (10 sloupečků po 20 Kč + Šance za 20 Kč), příležitost vyhrát Superjackpot 235 milionů. Bohužel. Nikdo ve Sportce netrefil ani žádné z prvních mnoha milionových míst (uhodnutých 6 čísel bez použití dodatkového čísla), a tudíž ani uvedený jackpot, který získá v průměru jen každý desátý vítěz prvního pořadí (nutno totiž trefit ještě poslední číslo v doplňkové hře Šance).

Dnes bylo jako nejvyšší výhra vyplaceno “pouze“ 2x druhé pořadí. Sportka výsledky totiž už vyplatila druhé příčky v minulém středečním losování, tím se jejich předpokládané částky na dnešek zmenšily. Navíc je aktuálně trefili 2 sázející, čímž se výhra ještě přibližně půlí. Výsledkem je tak dnes ve Sportce 2x výhra jen 234 959 korun.

4/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru