«

»

Co přinesla únorová Sportka kromě ukončení hry 100x MILION?

Foto: Sazka

Do února vstupovala Sportka se superjackpotem 145 milionů (z toho bonus činil přes 69 milionů), s únorem se loučila a v kasičce měla 123 milionů (z toho bonus přes 98 milionů). Spolu s únorem se hráči rozloučili také s doplňkovou hrou 100x MILION. V únoru se Sportka losovala celkem 12x.

Hned zkraje měsíce padaly obří výhry prvního pořadí 

První únorové slosování skončilo přímo fantasticky. Šťastný hráč trefil druhý tah prvního pořadí a ze hry si odnesl krásných 11 711 540 Kč. Milionářem se ten den stal i hráč, který trefil druhý tah druhého pořadí, kde shrábl rovný milion.

V neděli 4. února přišla ještě větší trefa. Výherní výsledky Sportky činily 76 984 483 Kč – výhra prvního tahu prvního pořadí. Jako šťastná se ukázala být čísla 3, 5, 8, 15, 18 a 23.

Ve středu 7. února padlo další první pořadí – znovu druhý tah prvního pořadí a v něm přes 4,6 milionu korun. Také se vám zdá, že po tom, co tučné pořadí někdo trefí, jde jeho další trefa snáz?

V neděli 11. února hráče potěšila výhra druhého pořadí (první tah), odkud si odnesl rovný milion.

Hráčům vyšel milionový Valentýn 

A když slosování Sportky letos vyšlo i na Valentýna, je velmi romantické, že zde padly nezanedbatelné výhry – první tah prvního pořadí a s ním přes 8,7 milionu a také první pořadí Šance přes 8,4 milionu korun.

V pátek 16. února byly výhry nižší, ale přece byly. Například ta z prvního tahu druhého pořadí ve výši rovného milionu nebo výhra přes 411 tisíc korun z prvního pořadí Šance.

Ve středu 21. února přišla další trefa do černého – respektive do prvního tahu prvního pořadí. 6 888 386 Kč přinesla výherci čísla 1, 8, 10, 20, 36 a 41.

V neděli 25. února se hráči mohli radovat z rovného milionu (2x), protože trefili čísla pro druhý tah druhého pořadí.

Konec hry 100x MILION 

Poslední únorové losování Sportky připadlo na středu 28. února. Ten den hráči trefili pouze milionový první tah druhého pořadí (rovný milion). Tento den se naposledy losovali prémioví milionáři z doplňkové hry 100x MILION. Nezbývá, než znovu počkat, až se bonus přehoupne přes svou 150milionovou hranici, aby milionová vánice/v létě spíše bouře mohla začít znovu.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru