«

»

Co vyjde dráže – Šťastných 10 nebo hobby

Foto: pexels.com

Sázíte, protože máte rádi adrenalin před losováním nebo se raději věnujete sběratelství a máte klid na duši?

Počítali jste někdy, kolik utratíte za loterii? Anebo za oblíbený koníček, a to sběratelství? Obojí má své pro i proti. Stojí to peníze, čas anebo dokonce obojí. Takže pokud nepočítáme s tím, že se “topíte“ v penězích, tak třeba za sázení tiketů utratíte v loteriích Eurojackpot, Šťastných 10 a Sportka v průměru 1 000 korun a například na Šťastných deset aktuální výsledky čekáte každý den, kdežto v ostatních hrách více dní, tudíž to zabere peníze i čas.

A sběratelství? Kupříkladu sbírání knih oblíbeného autora nebo žánru stojí hlavně peníze a to cca 1 000 korun, do knihovny ji vložíme během pár vteřin, počítáme-li tedy s faktem, že si knihu nebudete kupovat denně, ale zhruba 1 až 2 za měsíc. Zabere to tedy hlavně peníze, času už moc ne. Rozdíl je ale i tak nepatrný.

3/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru