«

»

Dali byste 620 milionů za jachtu a ponorku v jednom?

Foto: Pixabay

Po výhře v Eurojackpotu můžete nakupovat i věci, o kterých se vám dříve ani nesnilo. Kdybyste si mezi spoustou jiných věcí chtěli pořídit jachtu a ponorku, možná by bylo lepší uvažovat o nejnovějším modelu nizozemské společnosti U-Boat Worx. Ta už loni na podzim představila projekt na svou super jachtu, která bude jachtou a ponorkou v jednom. Její cena se odhaduje přibližně na 620 milionů. No nekupte to.

Super jachta Nautilus spojí komfort s funkčností

Výherní výsledky Eurojackpotu budou možná natolik vysoké, že si za ně zvládnete koupit super jachtu Nautilus, jejíž projekt byl představený už loni na podzim na veletrhu v Monaku. Jachta, která se zároveň umí dostat i hluboko pod hladinu, měří 37,5 metru a váží 1250 tun. Pojede maximální rychlostí 9 uzlů (16 km/h) a pod hladinou o něco méně – 7 uzlů (7 km za hodinu). Ponořit se může do hloubky až 200 metrů a v klidném stavu tam setrvat až dlouhé čtyři dny. Pokud byste se chtěli pod hladinou i pohybovat, potom je toho super jachta schopná zhruba 6 hodin. Super jachta nabízí čtyři prostorné kajuty, místo na spaní až pro 6 lidí a mimo to hlavní apartmán pro majitele lodi. Chybět samozřejmě nebude ani terasa, kuchyně, bar… zkrátka vše, co má super jachta mít.

Pokud si super  jachtu objednáte, vyhotoví vám ji společnost do 30 měsíců

A že to firma s lodí myslí opravdu vážně, o tom svědčí nedávné zprávy, že se při návrhu jejího interiéru spojila se světoznámou designérskou firmou Officina Armare. Ta lodi dodá přepych podobný tomu v luxusních hotelích. Jachta bude vybavena minimalisticky a velmi moderně. Chybět nemohou ani velká kruhová okna, která umožní neskonalý výhled do podmořského světa. Firma chce uspokojit hlavně ty zákazníky, kteří touží po dosud nenabízených zážitcích. Kupujícímu jachtu postaví do 30 měsíců od objednání. Jó s takovou lodí nebude těžké po výhře v Eurojackpotu zabavit sebe a své přátele.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru