«

»

Další losování Učtenkovky proběhne již tuto neděli 15. dubna

Foto: 777cz.eu

Loterie Účtenkovka je spuštěna už půl roku

Blíží se nám přelom půlky měsíce dubna a s ním i další losování státní loterie Účtenkovka, jež byla spuštěna v říjnu loňského roku. Za tu dobu už proběhlo 5 losování, a to následující šesté připadne na neděli 15. dubna 2018.

Ačkoliv o Účtenkovku zájem mezi lidmi mírně klesá, ceny jsou neustále lákavé. Na první místo připadá výhra 1 milion korun, na druhé automobil, poté jsou částky 300 000 korun, 200 000 korun, 100 000 korun a několik dalších nižších částek, kdy ta nejnižší činí 100 korun. Výherci se výsledky dozví příchozí zprávou na registrovaný e-mail anebo SMS zprávou na mobilní telefon. Zda člověk vyhrál, uvidí také na svém účtu v Účtenkovce, ale také na našich stránkách ve večerních hodinách v den slosování.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru