«

»

Diamantový prsten se naštěstí našel ve vysavači

Foto: Pixabay

Zřejmě nejcennější obsah za dobu své existence měl ve svých útrobách jeden z vysavačů úklidového oddělení pařížského hotelu Ritz poté, co ho na svém prstu neuhlídala bohatá klientka vyhlášeného hotelu. Nejspíš ani po tučné výhře v Eurojackpotu nebudete diamantový prsten za 18 milionů korun z prstu jen tak sundávat. Kdoví, jestli byste jej nestřežili spíše v trezoru. Malajská klientka hotelu však prsten sundala před snídaní a poté se vydala na nákupy do města. Když se vrátila, prsten byl pryč a v hotelu Ritz započaly krušné chvilky. Případná krádež by jeho pověst poškodila.

O dočasnou úschovu prstenu se postaral vysavač

Jak neopatrná klientka na své šperky je, o tom se přesvědčilo vedení hotelu poté, co převrátilo hotel vzhůru nohama a diamantový prsten našlo v útrobách jednoho z vysavačů. K tak hodnotným věcem byste se nejspíš takhle nechovali ani s výherními výsledky Eurojackpotu v kapse! Prsten měl být po sundání uschován do krabičky a ne se někde válet. Pravděpodobně spadl a pečlivá uklízečka jej nevědomky vysála. Nicméně kámen ze srdce spadl nejen klientce, nýbrž i hotelu. Je totiž lepší vytahovat diamantový prsten z prachu a dalšího smetí, než čelit obvinění z krádeže. Příběh má tedy nakonec pohádkový konec.

Jedna neopatrnost mohla poškodit pověst hotelu

Výhra v Eurojackpotu vám umožní nejen nosit takto vzácné šperky, nýbrž se i ubytovávat v tak významných hotelích, jakým je i pařížský hotel Ritz, kde ke ztrátě prstenu došlo. Hotel ubytovává významné hosty a určitě by jej podezření z krádeže ne-li krádež potvrzená velmi poškodila. Takový diamantový prsten nalezený ve vysavači je vlastně jeho dobrou reklamou. Ukazuje, že je při hledání věcí svých klientů tak pečlivý, že prohledá opravdu všechno. Ještě štěstí, že obsah sáčku vysavače uklízečka zrovna nevysypala. Okolní popelnice a kontejnery by se prohledávaly velice špatně.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru