«

»

Díky výhře v loterii mají svůj vlastní kousek nebe!

Foto: Pixabay

Když manželé Jeff a Davinia v roce 2015 vyhráli v loterii 1 milion liber, byli na počátku svého vlastního snu – vlastnit svůj vlastní kousek nebe. Že něco takového není možné? Ale je. Výhra ve Sportce vás může podpořit takřka v čemkoliv. Jeff a Davinia teď včelaří a jejich včely vyprodukují až 360 kilogramů medu ročně.

Včelařit začali už před výhrou v loterii

Výherní výsledky Sportky mohou započít něco nového nebo dodělat to, co jste započali. Manželé Pritchardovi z Carmarthenshire byli jako ve snu, když v roce 2015 v loterii EuroMillions vyhráli 1 milion liber. Už tehdy měli započatý svůj plán, jak vlastnit kousek svého nebe. Měli hypotéku na dům a nějakou půdu pro první včelí úly. Vypadalo to jako běh na dlouhou trať, protože ze svých platů si nemohli dovolit rychlejší tempo rekonstrukce ani rozšiřování jejich podnikání ve včelaření. Tehdy s tím počítali jako s faktem. Ne všechno může mít člověk hned, že? Možná i tato životní pokora a nadhled jim ve vesmíru zařídil výhru v loterii. Od roku 2015, kdy padla jejich výherní čísla, šlo už všechno mnohem rychleji. Díky výhře zaplatili hypotéku a přikoupili pozemky.

Radost jim dělají včely a další zvířata na farmě

Výhra ve Sportce vám může udělat radost a pak své štěstí můžete dále hýčkat. Asi podobně jako manželé Pritchardovi, kterým teď na živobytí mimo jiné vydělávají i pilné včeličky. Vyprodukují až 360 kilogramů medu ročně, o který je velký zájem. Žít na farmě za jejich neustálého bzučení a zvuků dalších zvířat, které chovají, je jako žít v ráji. A proto manželé s oblibou říkají, že vlastní svůj vlastní kousek nebe!

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru