«

»

Díky výhře v loterii překonala strach z létání

Foto: Pixabay

Sarah Williamsová (55) z Cardiffu ve Walesu se vždycky držela nohama pevně na zemi. Bála se totiž létání a byla docela v klidu, protože si nemyslela, že bude svůj strach muset někdy překonávat. Zároveň si ale nemyslela, že její manžel vyhraje v loterii a tato výhra jí přinese nové výzvy do života. Podobně vás popostrčit k věcem, které jste nedělali, může také výhra ve Sportce.

Díky výhře měla pocit, že si musí ze života ukousnout více

Výherní výsledky Sportky vám mohou pomoci překonat strach. Jak? Třeba tak, že vás povzbudí k věcem, které jste nikdy předtím nedělali. Je to i případ Sarah Williamsové z Walesu, jejíž manžel Dave (58) vyhrál 21. května 2024 jeden milion liber v loterii EuroMillions. Ačkoliv její manžel sázel pravidelně, Sarah nikdy nenapadlo, že by kdy mohl tolik vyhrát. Překvapující to bylo pro samotného muže, který ihned chvátal do kanceláře loterie, aby si svou výhru potvrdil. Ačkoliv svůj tiket zkontroloval pečlivě, pořád v něm hlodal červíček pochybností. „Každý se přece může splést. Nakonec nemusí jít o tak vysokou částku…”, říkal si, když čekal na potvrzení. Muž v kanceláři ho ještě nějakou chvilku napínal a pak mu s úsměvem od ucha k uchu poblahopřál k výhře. Před Sarah se najednou otevřel celý svět a řekla si, že začne tím, čeho se bojí nejvíce – s létáním.

Svůj nový domov vyberou s ohledem na své tři psí miláčky

Výhra ve Sportce nemusí ani zdaleka přinést užitek jenom vám. Těšit se z výhry mohou také vaši zvířecí miláčkové. O radost z výhry nepřijdou ani tři psi od manželů Williamsových. Ti plánují koupit nový dům s mnohem rozlehlejším pozemkem, aby měli vyžití jejich tři chlupatí mazlíčci. Kromě toho chtějí také hodně cestovat ve svém karavanu a co nejvíce poznat svět.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru