«

»

Dnes je v Americe v Mega Millions ve hře přes 20 miliard, v Eurojackpotu se dnes hraje o 2,3 miliardy korun

Foto: Pixabay

S americkými loteriemi si žádná tuzemská ani mezinárodní loterie nezadá. A to dokonce ani Eurojackpot, který k dnešnímu dni 1. srpna nabízí hru o 2 354 000 000 Kč! To v Americe se hraje o jiné peníze. Jackpot oblíbené hry Mega Millions k úternímu slosování v Americe (losuje se večer a je potřeba počítat s šestihodinovým časovým posunem) vystoupal na 1,05 miliardy dolarů. To je v přepočtu přes 22 miliard korun.

Jackpot Mega Millions roste, nedávno praskl ten powerballový…

V Americe to mezi sázkaři vře. Jackpot oblíbené loterijní hry Mega Millions vyrostl na rekordních 1,05 miliardy dolarů (v přepočtu je to něco přes 22 miliard korun. Slosování proběhne v úterý večer amerického času. Kdyby tuhle výhru někdo trefil, byla by to historicky čtvrtá nejvyšší výhra v Americe. Ti, kteří si tiket na dnešní slosování koupili, sní o tom, jak by výhru utratili. Kdo by nesnil, že? Vždyť snít se může i bez výherních výsledků Eurojackpotu v kapse! Jackpot Mega Millions naposledy padl 18. dubna tohoto roku. Od té doby proběhlo celkem 29 losování bez většího výherce. Ale jak se říká, trpělivost růže přináší… Vítězná trefa by pro výherce znamenala vyplacení 1,05 mililardy dolarů formou každoročních splátek, které by trvaly po dobu dlouhých 30 let. Jedině v tomto případě by měl výherce možnost dosáhnout na většinu své výhry. Obvykle se však výherci rozhodnou pro vyplacení jednorázové částky. V tomto případě by to znamenalo 527,9 milionu dolarů. I to je suma, ze které se vám zatočí hlava. Nejvyšší výhrou Mega Millions je ta z října roku 2018, kdy muž z Jižní Karolíny trefil 1,537  miliardy dolarů.

O velkých výhrách můžete dnes snít i s tiketem Eurojackpotu v kapse

Ovšem velké výhry se netýkají pouze Ameriky. A to i přesto, že poslední obří jackpot tam padl poměrně nedávno, a to 19. července v loterii Powerball. Z té si zatím  neznámý vítěz odnesl 1,08 miliardy dolarů.

Také v Eurojackpotu to dnes 1. srpna vaří. Ve hře jsou 2 354 000 000 Kč. Tuhle částku můžete trefit už s jediným sloupečkem za 60 Kč. Z minulého slosování si Čech odnesl výhru třetího výherního pořadí a s ní přes 1,7 milionu korun.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru