«

»

Dnes se hraje o 366 milionů a zároveň v Eurojackpotu startují Land Rover úterky. Dnes se hraje o jeden vůz v hodnotě 2,2 milionu

Foto: Sazka

7. listopad je jako dělaný pro pokus o výhru v Eurojackpotu. Ne, že by se jackpot krčil pod svým třímiliardovým stropem, ale Češi mají možnost vyhrát jeden Land Rover Defender v hodnotě 2,2 milionu korun. Ve hře o tento luxusní vůz nebo o peněžní ekvivalent této výhry jste automaticky po vsazení plného tiketu. Není to jediná prémie, na kterou se můžete těšit. Počkat se můžete na další úterky, v průběhu kterých se budou vozy ve hře násobit.

Dnes je ve hře 366 milionů korun

Dnes 7. listopadu Eurojackpot výherní výsledky nepřesahují ani půl miliardy, i tak by si je každý přál mít na svém bankovním účtu. A kdyby se k tomu povedla i trefa do prémie, kterou Sazka připravila pro české hráče, byla by to zkrátka pecka. Stejně jako na jaře letošního roku, také v listopadu se hraje o stupňující se výhry v podobě luxusních vozů Land Rover Defender. Každý má hodnotu 2,2 milionu korun a dohromady se bude v listopadu hrát o 10 naleštěných kousků. Dnes 7. listopadu je ve hře první z nich. V úterý 14. listopadu se hraje o 2x Land Rover Defender. V úterý 21. listopadu jsou ve hře tři vozy a v úterý 28. listopadu se hraje o čtyři vozy Land Rover Defender. Do hry vás dostane plný vsazený tiket, jehož číslo nebo číslo internetové sázky musí být samozřejmě taženo. Pak už je na vás, jestli si necháte vůz nebo budete chtít peníze.

Zatím netrefené první pořadí Extra 6 vyvažuje padlý český Eurojackpot z konce března

Pokud bychom chtěli bilancovat, na což je ještě přece jen brzo, tak i v případě, že by v Eurojackpotu nepadla žádná větší výhra než dosud, byl by letošní Eurojackpot přelomový. To kvůli trefenému prvnímu pořadí na konci března – 31. března, ve výši téměř 235 milionů korun. Naposledy se toto podařilo v roce 2019 a ještě předtím 2014. A právě tato trefa vyvažuje letos ještě netrefené první pořadí Extra 6, ve kterém na šťastlivce čekají rovné dva miliony.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru