«

»

Dnes se hraje o předposlední milion z Milionového léta. Ve hře je 154 milionů a necelých 26 milionů schází k tomu, aby bonus překročil svou hranici

Foto: Sazka

Dnes 28. července mají hráči možnost hrát o předposlední milion ze hry Milionové léto, která je doprovázela každý pátek už od 2. června. Celkem se takto událo 10 slosování, ze kterých byl vylosován vždy jeden garantovaný milionář. Ve hře je celkem 154 milionů. Nejlépe uděláte, když trefíte superjackpot, protože v bonusu je přes 124 milionů.

Ještě dva miliony zbývají do konce letní doplňkové prémie Milionové léto

Milionové léto je doplňkovou hrou, která zpestřovala výherní výsledky Sportky od 2. června 2023. Sazka se rozhodla po dobu deseti po sobě jdoucích pátků vylosovat jednoho garantovaného milionáře. Ten mohl do hry vstoupit už jen tím, že si vsadil plný tiket Sportky za 220 Kč. Výherní v tomto případě nebyla tipovaná čísla, nýbrž číslo tiketu nebo internetové sázky. Tato milionová výhra však nebyla jedinou, o kterou v rámci svého tiketu mohli hrát. Kromě toho byli pokaždé ve hře o působivý superjackpot či ceny Šance. Tak uvidíme, s jakou další prémií se Sazka ve Sportce vytasí. Každopádně dnes 28. července se hraje o superjackpot 154 milionů. Vyhrát jej můžete jedině s plným tiketem. Jako bonus s plným tiketem zároveň hrajete i o již zmíněný předposlední milion ze hry Milionové léto.

Bonus bobtná a pokud ho nikdo netrefí, rozmělní se do hry STOKRÁT MILION

Po tom, co se hranice bonusu snížila z 250 milionů na 150 milionů, se mohou hráči Sportky častěji setkávat s tím, že je tato hranice překročena a dochází ke hře Stokrát milion. Ta se naposledy hrála minulé léto. Od té doby byl bonus trefen dvakrát – 31. 8. 2022 ve výši přes 155 milionů a 15. 3. 2023 ve výši přes 99 milionů korun. Jestli se ho podaří trefit dřív, než hranice bonusu přesáhne 150 milionů, to je ve hvězdách. K dnešku totiž v bonusu k dovršení hranice chybí necelých 26 milionů.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru