«

»

Dnes se hraje o třicet milionů, už v pátek vám může babí léto přihrát milion

Foto: Sazka

Po tom, co v pátek 11. 8. padl superjackpot Sportky ve výši přes 185 milionů, se jackpoty drží při zemi. Dnes, to je ve středu 30. srpna, se hraje o 30 milionů korun, z toho zhruba polovina je tvořena bonusem. Už v pátek 1. září se můžete těšit na milionovou prémii babího léta, o kterou můžete hrát jedině s plným tiketem.

Výhra prvního pořadí umí potěšit i bez bonusu

A protože se srpen ve Sportce nesl převážně ve znamení padlého superjackpotu, který si odnesl sázející z Karlovarska, mohlo se stát, že výhra prvního pořadí z neděle 20. srpna byla upozaděna. Co se však její výše týče, schovávat se určitě nemusí. Padl totiž první tah prvního pořadí a v něm přes 28 milionů korun. Jako výherní se ukázala být čísla 4, 15, 37, 46, 47 a 48. Výherci samozřejmě gratulujeme. Dnes 30. srpna se hraje o 30 milionů, z toho přes 14,5 milionu tvoří bonus. Nejlepší je ho spojit s druhým tahem prvního pořadí, ve kterém se hraje o 14,3 milionu korun. K zahození však není ani jackpot Šance, ve kterém je sedm milionů. Hra Šance, která vás bude stát 20 Kč, je také podstatná pro trefu superjackpotu. Bez jejího posledního čísla se totiž k hlavní výhře Sportky nikdy neprotipujete.

Někdo sbírá houby, jiný miliony z babího léta

Výherní výsledky Sportky však nejsou pouze o jackpotech hlavní hry, nýbrž i o občasných prémiích. Jedna taková už je na dohled. V pátek 1. září se hraje o rovný milion a prémie je tematicky pojmenovaná Babí léto Sportky. Prémie přichází opět v pátek po vydařené sérii deseti letních pátků, během kterých se hrálo o letní milion z Milionového léta.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru