«

»

Dnes se kromě 241 milionů hraje o luxusní karavan za 2,5 milionu

Foto: Sazka

Po dlouhé době, co Eurojackpot jenom stoupal, teď jakoby nemůže povyrůst. Dnes se hraje o 241 milionů korun, a to už se jedná o čtvrté slosování od chvíle, kdy 4. srpna praskl ve výši 2 846 645 127 Kč. Eurojackpot bralo Německo a ani po tomto dni první příčku neopustilo. Dnes se kromě výhry ve stovkách milionů hraje o prémii pro české hráče – luxusní karavan v hodnotě 2,5 milionu korun.

Série padlých prvních pořadí

Výherní výsledky Eurojackpotu mohou být štědré i přesto, že se pohybují na své spodní hranici. Téměř třímiliardový Eurojackpot padl 4. srpna. Hned 8. srpna si opět hráč z Německa vybral 242 milionů z prvního pořadí. V úterý 15. 8. padla další trefa do prvního pořadí, kdy Německo vybralo přes 345 milionů. Jaké to je vyhrát minimální, leč pohádkový Eurojackpot, ví dobře i hráč z Česka. Ten v pátek 31. března jako jediný trefil první pořadí Eurojackpotu, kde v tu chvíli bylo 234 900 000 Kč. Stalo se to jen o slosování později, kdy z prvního pořadí Německo vybralo podstatně vyšší částku – přes 1,7 miliardy. Ale musí ho to mrzet? Nemusí! Na téměř 235 milionů člověk nenarazí jen tak, a to ani s pravidelně vsazeným tiketem a touhou vyhrát.

Dnes se opět hraje o luxusní karavan

Dnes 18. srpna se mimochodem vyplatí vstoupit do hry s plným tiketem, protože ve hře je i luxusní karavan za 2,5 milionu korun. O ten se mohou postarat ne vaše tipnutá čísla, nýbrž čísla vašeho tiketu nebo online sázky. Jedná se už o čtvrtou karavanovou prémii v řadě. O karavan se hrálo také:

– v pátek 14. července,

– v pátek 23. června,

– v pátek 19. května.

 

 

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru