«

»

Dnes se v Eurojackpotu hraje o 1 999 000 000 Kč!

Foto: Sazka

Kombinace předchozích sázek a jejich výsledků umožnila Eurojackpotu vyrůst na částku 1 999 000 000 Kč. Trefit Eurojackpot těsně pod hranicí dvou miliard by bylo opravdu něco! Teoreticky stačí uhodnout 5+2 výherní čísla, prakticky je to těžší než cokoliv jiného. Ale i takové zázraky se dějí. Třeba už si toto léto nebudete muset dělat těžkou hlavu s kompromisy, kam na dovolenou a naordinujete si dovolenou po zbytek vašeho života.

Eurojackpot je opět velmi atraktivní

Výherní výsledky Eurojackpotu neurazí nikdy, a to ani v případě, když jsou na své nejspodnější hranici. Svědčí o tom i případ hráče z Česka, kterému se na konci března podařilo téměř nemožné – jako třetí Čech, který trefil první pořadí Eurojackpotu si na bankovní účet mohl převést téměř 235 milionů (částka se samozřejmě danila). Seznam Čechů, kteří se trefili do prvního pořadí se tímto rozšířil, chcete být čtvrtým z nich? Z částkou těsně pod hranicí dvou miliard byste byli sice čtvrtým Čechem, který trefil první pořadí, ale co se výše výhry týče, stáli byste na druhém místě.

Vůbec nejvíce vyhrál Čech ne dlouho po tom, co Eurojackpot v Česku začal. V pátek 15. května 2015 trefil výhru 2,466 miliardy korun.

Další podobná výhra na sebe nechala čekat až do roku 2019. V pátek 14. června 2019 Čech tipnul výhru ve výši 1,4 miliardy korun.

Třetím a zatím posledním českým výhercem prvního pořadí byl sázkař, který bral přes 234 milionů z prvního pořadí 31. března 2023 a má tedy třetí místo v seznamu nejvyšších českých výher Eurojackpotu.

Už dnes tímto pořadím můžete zamíchat a vměstnat se mezi výherce z roku 2015 a výherce z roku 2019.

Už za chvíli bude ve hře další prémie

Ovšem Eurojackpot nepřináší jen výhru prvního pořadí nebo nic. Naopak je nabídka eurojackpotových výher velice pestrá. Například už 23. června můžete v rámci hry hrát o luxusní karavan.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru