«

»

Dnes se v Eurojackpotu hraje o 1,4 miliardy korun a luxusní apartmán v Rakousku za 15 milionů

Foto: Pixabay

Kdy jindy vsadit plný tiket Eurojackpotu než dnes 15. září, když se hraje o jackpot ve výši 1,4 miliardy a k tomu mají Češi možnost vyhrát díky číslu svého tiketu nebo internetové sázky luxusní apartmán v Rakousku za 15 milionů? O eurojackpotovou prémii se naposledy hrálo zhruba před měsícem 18. srpna. Tehdy byl ve hře karavan za 2,5 milionu.

V poslední době se na výherních příčkách stále častěji umisťuje Polsko

Eurojackpot výherní výsledky by si na svém účtu přál nejspíš každý. V poslední době se na výherních příčkách daří umisťovat Polsku. Třeba v úterý 12. září si právě hráč z Polska ze třetího výherního pořadí odnesl výhru 8,7 milionu korun. V pátek 8. září to bylo 5,2 milionu ze třetího pořadí. A v úterý 5. září se hráč z Polska dokonce postavil na příčku druhého výherního pořadí a odnesl si z ní přes 9,6 milionu. V ten stejný den si tři polští hráči odnesli výhru druhého pořadí – přes 2,7 milionu korun. A tak by se dalo pokračovat. Škoda jen, že ve stejné míře jako Polsko nevyhrává také Česká republika. Právě dnes 15. září se to může změnit. Ve hře je 1 402 000 000 Kč a k tomu luxusní apartmán v Rakousku za 15 milionů. No nebyla by to skvělá trefa? Pokud byste zrovna o apartmán nestáli, není problém si výhru vybrat v penězích.

Nejvyšší českou výhrou letošního roku zůstává trefa do prvního pořadí

Dnes mohou Češi v Eurojackpotu dokonce trumfnout zatím nejvyšší českou výhru letošního roku z 31. března, kdy si hráč na účet přelil téměř 235 milionů korun. Druhou nejvyšší výhrou letoška je téměř 54 milionů korun z druhého pořadí z 23. června. Pokud do hry půjdete, právě dnes se to vyplatí s plným tiketem. V případě, že bude taženo to správné číslo tiketu nebo online sázky, může být vaše prémie v podobě luxusního apartmánu za 15 milionů korun.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru