«

»

Dnes se v Eurojackpotu hraje o 1,8 miliardy korun a luxusní karavan v hodnotě 2,5 milionu

Foto Sazka

I dnes v úterý 21. května můžete zkoušet své štěstí v loterii Eurojackpot. Ve hře je krásná částka, a to 1 804 000 000 Kč. K tomu se hráči mohou pokoušet o eurojackpotovou prémii – luxusní karavan v hodnotě 2,5 milionu. Hrát o něj můžete jedině s plným tiketem.

Výherní květen v Eurojackpotu

Že jsou výherní výsledky Eurojackpotu pro české hráče nedostupné? Ale kdeže! V květnu se Čechům v Eurojackpotu extrémně daří. Svědčí o tom výhra z druhého pořadí ve výši 33 540 486 Kč (z losování 7. května). Na výherním stupínku stál Čech úplně sám. V ten stejný den padla i výhra prvního pořadí Extra 6 ve výši jednoho milionu korun. V úterý 12. května padlo další milionové druhé pořadí – tentokrát ve výši 12 594 346 Kč. Na výherní příčce stáli spolu s hráčem z Česka také hráči z Dánska (1x) a Německa (1x). Zatím to vypadá, že je květnový Eurojackpot milionový. Kde je psáno, že šňůra velkých výher nemůže pokračovat i dnes?

Ve hře je karavan za 2,5 milionu

Ve hře Eurojackpot se čas od času hraje také o atraktivní prémie. Duben patřil vozům značky Land Rover Defender. Květen patří luxusnímu karavanu. O ten se hraje zrovna dnes 21. května. O další se mohou sázkaři pokusit v červnu. Do hry o karavan v hodnotě 2,5 milionu je možné vstoupit jedině s plným tiketem. Ten na výhru hlavního jackpotu hry nepotřebujete. V kasičce je přes 1,8 miliardy korun, které mohou být vaše už za pouhých vsazených 60 Kč. To by byla trefa! Eurojackpot je u nás nejatraktivnější loterií vůbec. Jedině v této loterii se dá hrát až o tři miliardy korun.

Ohodnoťte post

1 komentář

  1. Vlaďka K

    Jak může být 7.pořadí na Extra 6 ?

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru