«

»

Dnes se v Eurojackpotu hraje o 2 952 000 000 Kč. Po úterním slosování se tabulka eurojackpotových výher na webu Sazky nezobrazovala správně

Foto: Sazka

Dnes 12. ledna se v Eurojackpotu hraje o téměř třímiliardový jackpot. Po tom, co úterní slosování opět nevyšlo a první pořadí nebylo trefeno, se o to hráči mohou pokusit dnes. Hrát mohou s jedním sloupečkem za 60 Kč nebo s plným tiketem za 400 Kč.

Chybné výherní výsledky na webu Sazky

5+2 čísla jsou potřeba k tomu, aby se z vás stal miliardář. Kdyby se výhra povedla Čechovi, byla by nejvyšší v naší historii a už čtvrtá v pořadí. Kdo čekal, že se výherní výsledky Eurojackpotu podaří trefit už v úterý, ten byl na omylu. Několika hráčům se však zadařilo v druhém výherním pořadí. Výherní částka na něm činila přes 126 milionů. Odnesli si ji hráči z Dánska (1x), Německa (2x) a Finska (1x). Česko se umístilo až na čtvrtém výherním pořadí. Jeden hráč si z něj odnesl částku přes 130 tisíc korun. Někteří hráči byli přitom po úterním slosování Eurojacpotu poněkud nesví. Tabulka na webu Sazky totiž nezobrazovala správné výherní výsledky. Na prvním pořadí dokonce naskočila částka přes dva miliony, ale nezobrazovaly se pod ní žádné výherní země. A protože částka dva miliony na prvním pořadí při téměř třímiliardovém jackpotu je opravdu nesmysl, bylo všem jasné, že se někde vloudila chyba. Chybně byly vyplněny i příčky dalších výherních pořadí. Chybné zobrazení tabulky přitom viděli hráči jen na webových stránkách Sazky. Ti, kteří sází a kontrolují výhru přes aplikaci, chybu nezaznamenali, protože tam se zobrazovalo všechno správně.

Eurojackpotové napětí trvá

Na odstranění chyby Sazka usilovně pracovala a už ve středu v dopoledních hodinách byla tabulka uvedena do pořádku. Někteří hráči si tak mohli oddychnout, že se třímiliardový Eurojackpot jen tak nevypařil a dnes 12. ledna je stále o co hrát. Sázkařské napětí se dá krájet. Tento jackpot, který hráče převedl přes přelom roku, hru parádně zpestřuje.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru