«

»

Dnes se v Eurojackpotu hraje o 235 milionů a 1x Land Rover Defender k tomu

Foto: Sazka

Počínaje dneškem v Eurojackpotu startuje šňůra cen – tak zvaných prémií a ceny jsou to čtyřkolové. Dnes 4. dubna se v Eurojackpotu hraje o 235 milionů a jeden luxusní vůz Land Rover Defender v hodnotě 2,2 milionu korun. Jeho výhra je možná jen v případě, když do hry vstoupíte s plným tiketem za 400 Kč. O výherci rozhodne číslo tiketu nebo internetové sázky. O další takové vozy se můžete pokusit každé dubnové úterky až do 25. dubna. No není to skvělá zpráva?

Ještě pořád závidíte výherci 234 milionů z pátečního slosování?

Dnes 4. dubna se hraje o Eurojackpot 235 milionů. Komu uniklo páteční sázení, tomu musíme připomenout, že v pátek 31. března trefil český hráč první pořadí Eurojackpotu a s ním přesně 234 900 000 Kč. Potřeboval k tomu správně tipnout 5+2 výherní čísla, a to se mu podařilo. Dnes můžete v Eurojackpotu vyhrát velmi podobnou částku a k ní Land Rover Defender v hodnotě 2,2 milionu korun. Tento vůz je prvním z řady Defenderů, které Sazka dala do hry pro letošní duben. Příští úterý 11. dubna se bude hrát rovnou o 2x Land Rover Defender, další úterý 18. dubna budou ve hře tři tyto vozy a v úterý 25. dubna si dokonce budete moci zasoutěžit o 4x Land Rover Defender.

O prémii lze hrát jedině s plným tiketem

Netruchlete, už příští výherní výsledky Eurojackpotu mohou být vaše. U prémií je však pokaždé podmínkou pro vstup do hry vsazený plný tiket za 400 Kč. O miliony v prvním pořadí se však můžete pokusit už s jedním sloupečkem za 60 Kč. Ale jak je vidět, také minulý výherce si výhru pojistil plným tiketem. Sázku do jedné pražské trafiky donesl osobně. Teď je důležité, aby svůj tiket střežil jako oko v hlavě. Mnohem pohodlnější je, když máte svůj hráčský účet, z kterého vám výhra jen tak neuteče.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru