«

»

Dnes se v Eurojackpotu hraje o poslední čtyři dubnové Defendery. V jackpotu je 428 milionů

Foto: Pixabay

Po slavném úterku (23. dubna), kdy padlo první pořadí s maximálním Eurojackpotem a druhé pořadí rozdalo hráčům, a byli mezi nimi i dva Češi, téměř 87 milionů, stojí Eurojackpot opět na nohou a dnes 30. dubna se v něm hraje o 428 milionů. Mimo to se jedná o  poslední dubnové slosování a zároveň i úterý a hraje se o poslední čtyři vozy Land Rover Defender.

Ve hře jsou poslední dubnové Defendery

Dnes v úterý 30. dubna jsou ve hře poslední vozy Land Rover Defender, každý v hodnotě 2,2 milionu korun. Vyhrát je můžete jedině se vsazeným plným tiketem a jedině tehdy, pokud bude vylosováno číslo vašeho tiketu nebo internetové sázky. Podobně se o tyto vozy hrálo také minulý rok v listopadu a také v dubnu. Hráči se už mohou těšit na májovou prémii – luxusní karavan, o kterou se bude hrát v úterý 21. května.

V Eurojackpotu proběhla řada změn

Od samotného začátku, kdy se můžete v Česku snažit o Eurojackpot výherní výsledky, proběhla v této hře celá řada změn – tak například se přešlo z pátečních her na eurojackpotové úterky a pátky. 29. 3. 2022 proběhlo první úterní slosování Eurojackpotu.

Tato změna souvisela i s navýšením Eurojackpotu z 2,5 na 3 miliardy korun. Změna začala platit od 25. 3. 2022.

Poslední změnou v Eurojackpotu je ta, která začala platit od 29. března tohoto roku. Do doplňkové hry bylo přidáno sedmé výherní pořadí. To zamíchalo s částkami jednotlivých výherních pořadí. Předtím mělo první pořadí Extra 6 hodnotu dvou milionů, po změně bude na prvním pořadí možné vyhrát jen jeden milion. Úměrně tomu byly sníženy i částky na dalších příčkách.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru