«

»

Dnes se v Eurojackpotu hraje o poslední čtyři dubnové Land Rovery a v jackpotu je 1 083 000 000!

Foto: Sazka

Dnes, to je v úterý 25. dubna, můžete v Eurojackpotu hrát o více jak miliardu korun a k tomu si můžete vytipovat luxusní Land Rover v hodnotě 2,2 milionu korun. Stačí jít do hry s plným tiketem a jeden z celkem čtyř nabízených vozů může být váš. O vozy se hraje celý duben. Celkem bude za tento měsíc rozdáno deset luxusních vozů. Dnes se mimo vozy hraje o více než miliardu korun, a to už je pořádná výplata!

Sázkařským světem nejspíš pořád vibruje výhra z konce března

O tom, že výherní výsledky Eurojackpotu vám mohu kdykoliv spadnout do klína i tady v Česku, se 31. března přesvědčil hráč, který v trafice v Praze do hry poslal šťastná čísla. V pátečním slosování trefil první pořadí a s ním téměř 235 milionů korun. Ačkoliv byl tehdy Eurojackpot na své nejnižší možné hranici, výherci to mohlo být jedno. Na ulici se povalující čtvrt miliardu zkrátka nikdy nenajdete. A co teprve dneska, když je ve hře více než jedna miliarda korun! To už by byla výhra. Dnešní hra však kromě atraktivního jackpotu láká také na čtyři luxusní vozy značky Land Rover – každý v hodnotě 2,2 milionu. V případě, že bude vylosováno číslo vašeho tiketu nebo internetové sázky,  si samozřejmě můžete zvolit peněžní ekvivalent výhry. Podmínkou vstupu do hry je plný tiket za 400 Kč.

Zatímco v dubnu se hrálo o Land Rovery, už v květnu se můžete těšit na karavan

A zatímco celý duben, respektive dubnové úterky se hrálo o luxusní vozy Land Rover a za duben se jich rozdá celkem 10 kusů, už v květnu se můžete těšit na karavan. Hrát o něj můžete konkrétně 19. května. V Eurojackpotu se zkrátka pořád něco děje!

5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru