«

»

Dnes se v Eurojackpotu hraje o tři luxusní vozy Land Rover Defender, v jackpotu je 724 milionů

Foto: Sazka

Dnes, to je v úterý 18. dubna se v Eurojackpotu hraje o jednu z dubnových prémií, a to hned o tři luxusní vozy Land Rover Defender, každý v hodnotě 2,2 milionu korun. Kromě těchto cen, o které můžete hrát jedině s plným tiketem, je ve hře také 724 milionů korun. To je více, než posledně trefil Čech z Prahy. Štěstí ve hře mu vyneslo téměř 235 milionů korun, což je třetí nejvyšší česká eurojackpotová výhra!

Duben plní výhercům garáže nebo jejich konta

Eurojackpot výherní výsledky jsou v dubnu extra štědré na luxusní vozy. Každé úterý se nese ve znamení hry o vozy Land Rover Defender. V úterý 4. dubna mohli hráči hrát o jeden tento vůz v hodnotě 2,2 milionu korun. O týden později v úterý 11. dubna to byly hned dva vozy. Dnes 18. dubna se hraje o tři vozy a na další se můžete těšit poslední dubnové úterý 25. dubna, kdy se bude hrát až o 4 vozy Land Rover Defender. Vozy vyhrají ti sázkaři, kteří do hry vstoupí s plným tiketem Eurojackpotu za 400 Kč a jejichž čísla tiketu (nebo internetové sázky) budou tažena. Místo vozu lze samozřejmě brát i peněžní ekvivalent výhry.

V jackpotu je 724 milionů

Není to tak dávno, co bylo Čechem trefeno první pořadí Eurojackpotu a s ním téměř 235 milionů korun. Stalo se tak symbolicky v poslední březnový den a v poslední březnové slosováním Eurojackpotu zároveň, a to 31. března. Čech, kterému padla výherní čísla 10, 11, 31, 37, 44, 5 a 12, si vsadil v Praze a radovat se mohl z téměř čtvrt miliardy korun. Tu za něj Sazka ještě zdaní, pořád mu ale zbude dost na cokoliv, co si bude přát. Kdo by nechtěl být majitelem třetí nejvyšší české výhry v historii Eurojackpotu?

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru