«

»

Dnes se ve Sportce hraje o 134 milionů a Ford Mustang v hodnotě 1 600 000 Kč k tomu, podmínkou je vsazený plný tiket

Foto: Sazka

Dnes 10. listopadu, tedy den před svatým Martinem, se ve Sportce hraje o 134 milionů korun. Bonus tvoří přes 80 milionů. Kromě bonusu je největší část jackpotu soustředěna ve druhém tahu prvního pořadí, a to 52 600 000 Kč. Dnes se také hraje o prémii Ford Mustang, se kterou ve Sportce jezdíval svatý Martin. Ani letos, když losování Sportky na Martina nevyšlo, hráči o tuto luxusní prémii nejsou ochuzeni.

Pro výhru prémie je nutné vsadit plný tiket

Abyste byli ve hře nejen o prémii Ford Mustang, nýbrž abyste mohli hrát také o maximální výherní výsledky Sportky, je potřeba vsadit plný tiket Sportky za 220 Kč. Prémii pak vyhraje ten, jehož čísla tiketu nebo čísla internetové sázky budou tažena. Bez plného tiketu byste nejen přišli o možnost hrát o Ford Mustang, nýbrž byste nebyli ani ve hře o superjackpot Sportky, který se k dnešnímu dni 10. listopadu vyšplhal na 134 milionů. Vypadá to, že se ve Sportce ještě před Vánoci strhne mela o luxusní balík peněz.

Páteční Sportka se schází s Eurojackpotem

A páteční Sportka se schází se slosováním v Eurojackpotu, ve kterém také není zrovna málo, konkrétně 517 milionů. V minulém slosování hráč z Polska trefil druhé pořadí, na kterém stál úplně sám, a tak si domů odnesl výhru ve výši přes 24 milionů korun. Pro Čechy jsou však pro hru více atraktivnější listopadové úterky, ve kterých mohou kromě hlavní výhry hrát také o prémie ve formě luxusních vozů Land Rover Defender.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru