«

»

Dnes se ve Sportce hraje o dva zaručené adventní milionáře. V jackpotu je 195 milionů!

Foto: Pixabay

Superjackpot Sportky zanedlouho překročí hranici 200 milionů korun. Ovšem to jen za předpokladu, že jej dnes v neděli 10. prosince nikdo z hráčů netrefí. Ve hře je 195 milionů korun, z toho bonus je téměř 110 milionů korun. Už jen nějakých 40 milionů v bonusu chybí, aby bylo 100 milionů z něj rozprášeno do hry 100 x MILION. Největší částka se nasbírala v druhém tahu prvního pořadí – téměř 83 milionů. Kromě toho se dnes 10. prosince hraje o adventní prémii.

Ve hře jsou dva adventní miliony

Kromě toho, že se dnes hraje o superjackpot výherní výsledky Sportky 195 milionů, je ve hře také adventní prémie. A protože máme už druhou adventní neděli, ve hře jsou rovnou dva adventní miliony. O ty můžete hrát, pokud si vsadíte plný tiket Sportky. S plným tiketem jste automaticky ve hře nejen o adventní prémie, nýbrž i o superjackpot, který je před Vánoci více než slušný. To by byl bohatý Ježíšek, kdybyste ho trefili!

Po Novém roce hra 100 x MILION?

Bonus Sportky roste a roste. Naposledy byl takhle vysoko 11. srpna 2023, kdy také padl, a to ve výši přes 185 milionů. Tehdy se k bonusu vysokému 143 111 428 Kč přidal také druhý tah prvního pořadí a v něm přes 42 milionů. Od té chvíle ve Sportce spadlo hned několik prvních pořadí, ale bonus znovu trefen nebyl. I proto se k dnešku dostal na částku téměř 110 milionů a tedy už jen 40 milionů chybí k překročení hranice potřebné pro odstartování doplňkové hry Sportky 100 x MILION. Ta se naposledy hrála v létě roku 2022.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru