«

»

Dnes v Eurojackpotu hra o 588 milionů a o 10 cest kolem světa k tomu (každá v hodnotě 500 tisíc korun)

Zdroj: Sazka

Na dnešní úterní slosování Eurojackpotu, tedy na 7. března, připadá hra o atraktivní prémii. Až deset hráčů (deset výherních tiketů) si může ze hry odnést cestu kolem světa v hodnotě 500 tisíc korun. Podmínkou pro vstup do hry je plný tiket Eurojackpotu za 400 Kč. Kromě toho se hraje o 588 milionů korun.

Dnešní výhra v Eurojackpotu vás může vzít na cestu kolem světa

Dlouho  jste se nikde nepodívali? Nevadí! Dnes 7. března si můžete v Eurojackpotu zahrát nejen o 588 milionů korun, nýbrž i o atraktivní prémie. Sazka dala do hry až 10 cest kolem světa (každá je v hodnotě 500 tisíc korun). A to je dost na to, aby vás to vytrhlo z každodenní nudy. Pokud budete chtít cestovat po vlastní ose, není to problém. Stačí si místo výherního poukazu vybrat peněžní ekvivalent výhry. A pak už vás doma nic nedrží. Jedinou podmínkou, kterou musíte splnit, je vsazení plného tiketu za 400 Kč. Teprve potom může být taženo vaše výherní číslo tiketu nebo online sázky. Právě na něm totiž celá hra o eurojackpotové prémie stojí.

Výhra visící na 5+2 šťastných číslech

A zatímco k výhře cesty kolem světa za 500 tisíc korun žádná čísla tipovat nepotřebujete (protože rozhoduje číslo tiketu nebo online sázky), pro hlavní výherní výsledky Eurojackpotu je potřeba trefit 5+2 šťastná čísla. Co se zdá být jednoduché, je ve skutečnosti velmi těžké, až nemožné. Ale zázraky se dějí, tak proč ne zrovna u vás v dnešním Eurojackpotu? Mít na účtu půl milionu, nebo přes půl miliardy je sakra rozdíl… v případě extrémního štěstí ale můžete brát vše… nebo taky nic. Takový je Eurojackpot.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru