«

»

Dnes v pondělí 15. dubna se koná další losování Účtenkovky

Foto: Účtenkovka

Hraje se jako vždy o 21 025 cen od 100 Kč do 1 milionu

Dnes je 15. den v měsíci, což znamená, že právě probíhá další losování účtenkové loterie, tentokrát v pořadí už osmnácté. Jako tradičně se losují BKP kódy, je ale jedno, zda při registraci paragonu zadáte ten anebo FIK, druhý se totiž doplní automaticky, čímž je šance na výhru úplně stejná.

Účtenkovka – aktuální výsledky, vytvoření účtu a registrace účtenek ZDE

Slosování se v Sazce za dozoru dvou pracovníků Ministerstva financí uskuteční dnes kolem poledne. Už od této doby tak můžete ve svých hráčských účtech, pokud je máte vytvořené, vidět případné výhry. Výherci taktéž obdrží sms zprávu anebo e-mail. Oficiálně budou výsledky Účtenkovky známi ale až v podvečer.

Výhry od 100 Kč do 20 000 Kč je možné si vyzvednout osobně v sídle Sazky v Praze, stejně jako si je nechat zaslat na bankovní účet, (což je pro drtivou většinu hráčů pohodlnější). Výhry od 100 000 Kč do 1 milionu lze poslat pouze převodem. Automobil za 2. pořadí předávají zástupci ministerstva osobně. Před zasláním nebo vyzvednutím výhry si každý z výherců musí v Účtenkovce zřídit svůj hráčský účet.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru