«

»

Dnešní Eurojackpot se krčí pod miliardou. V dubnu Sazka opět plánuje rozdat 10 vozů Land Rover Defender

Foto: Sazka

Dnes 26. března se v Eurojackpotu hraje o 939 milionů. Trefit první pořadí ještě předtím, než dosáhne miliardy, by nebylo špatné. Ostatně i to nejnižší první pořadí není vůbec špatné. Vždyť k výhře můžete pokaždé připojit slovíčko „miliarda”. Čtvrt miliarda, nebo celá? Na tom už vzhledem k nízké pravděpodobnosti výhry tolik nesejde, hlavně se trefit.

Hledá se čtvrtý český Eurojackpotový výherce

Že vyhrát první Eurojackpot výherní výsledky v Česku lze, to už víme. Otázkou je, kdo bude čtvrtým českým výhercem v pořadí. Češi mají na kontě zatím tři výhry prvního pořadí. Ta první se udála v pátek 15. května 2015 (to se Eurojackpot hrál jen v pátky). K trefení prvního pořadí musí hráč trefit sedm čísel. Pět z nich vybírá z padesáti, dva pak z deseti čísel. V případě dosud nejvyšší výhry z roku 2015 to byla čísla 12, 14, 18, 38 a 46 a dvojice doplňkových čísel 9 a 10. O výhru se hráč přihlásil po 26 dnech.

To druhý výherce tak dlouho nečekal. Výhru trefil v pátek 14. června 2019 a už o den později se Sazce přihlásil o výhru. Výhra činila něco přes 1,4 miliardy a přivedla ho k ní čísla 8, 23, 40, 41, 42 a doplňková čísla 2 a 10.

V pořadí třetí výhra prvního pořadí Eurojackpotu padla v pátek 31. 3. 2023. Jednalo se o téměř 235 milionů. Výherní čísla vypadala následovně – 10, 11, 31, 37, 44 a doplňková čísla 5 a 12.

V dubnu se bude opět hrát o vozy Land Rover Defender

Ať už to s prvním pořadím dopadne jakkoliv,  těšit se můžete na duben. To se bude v Eurojackpotu opět hrát o 10 vozů Land Rover Defender stejně jako minulý rok. Prémiím budou opět patřit eurojackpotové úterky. O první vůz můžete hrát už 9. dubna.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru