«

»

Do aukce jdou bývalé vojenské pevnosti přestavěné na hotely

Foto: Pixabay

Když z vás výhra v Eurojackpotu udělá miliardáře, můžete vlastnit unikátní hotel. U jižního pobřeží pevninské Anglie byly v 60. letech 19. století vybudovány pevnosti Solent na obranu Anglie proti Francouzům. Později byly renovovány na okázalé hotely a teď mohou být vaše. Odhaduje se, že se cena každé z nich vyšplhá v přepočtu na 28 milionů korun.

Jako miliardáři se vám může hotel přístupný pouze lodí nebo helikoptérou hodit

Výherní výsledky Eurojackpotu vás mohou opravdu rozmazlit. Vy si tak budete moci dovolit věci, o kterých se vám nikdy nesnilo. Například čtyřpodlažní bývalou vojenskou pevnost No Mans, která má 99 000 čtverečních stop. Najdete v ní až 23 ložnic, každá ložnice má vlastní koupelnu. Dále jsou zde k dispozici bary, restaurace, lázně a zábavní prostor pro podnikání čehokoliv. Jedná se o plovoucí hotel se vším, co můžete v životě pod taktovkou milionů z výhry potřebovat. Druhou pevností je o dost menší SpitBank Fort, která má 33 000 čtverečních stop. Na třech jejich podlažích najdete až 9 apartmánů, ubytování pro zaměstnance a znovu nekonečné prostory pro zábavu. Stejně jako první pevnost má i tato soběstačný zdroj vody a energie. Najdete zde ohniště, vířivku, zkrátka vše, co může rozmazlit vaše smysly.  Pevnost No Mans má heliport, zatímco pevnost SpitBank Fort je přístupná pouze lodí.

Využití pevností je velké

Výhra v Eurojackpotu může rozjet vaše podnikání. Využití obou pevností může být velmi rozmanité. Teď pevnosti slouží jako hotely. Ovšem mohou být čímkoliv si zamanete – rekreační vilou, lékařským centrem pro výzkum, kasinem nebo vězením. Aukce těchto pevností se bude konat už 18. června. Odhadci tipují, že se cena každé z nich vyšplhá v přepočtu na 28 milionů korun.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru