«

»

Do aukce míří ručně psané dopisy princezny Diany

Až vyhrajete ve Sportce, můžete si po večerech číst hodně výjimečné řádky. Třeba ty, které ve svých osobních dopisech své bývalé hospodyni psala princezna Diana. Sbírku dopisů bude dražit Julien´s Auction už 27. června a odhaduje se, že vynese šestimístné číslo.

Vlastnit můžete jeden z osobních předmětů princezny Diany

Výherní výsledky Sportky vám umožní mnohé. Třeba vlastnit něco, co patřilo oblíbené panovnici princezně Dianě, která tragicky zahynula při autonehodě v Paříži ve věku 36 let. V Beverly Hills se už 27. června bude konat aukce jejich věcí. Mimo jiné se bude dražit i sbírka jejich osobních dopisů a pohlednic.  Ty posílala své bývalé hospodyni Maud Pendreyové. Všechny dopisy a pohlednice jsou psány ručně a jsou datovány k rokům 1981 až 1995. V dopisu, který je datován k 8. září 1982, své hospodyni popisuje své líbánky s princem Charlesem a obecně je hodnotí velmi kladně a šťastně.

Další dopis, který napsala po narození svého prvního syna Williama, nese její pocity štěstí a hrdosti coby novopečené maminky. V dalších dopisech například své hospodyni děkuje za dárek pro Williama, kterým byl ručně pletený svetr.

Z dopisů čiší princeznina láska a empatie 

Výhra ve Sportce vám může pořídit výjimečnou sbírku dopisů princezny Diany. Ty jsou skvostné už jen tím, že je psala sama princezna. Odborníci se shodují na tom, že z dopisů přímo dýchá cit princezny Diany. Z ručně psaných řádků jdou poznat vlastnosti jako  láska a empatie, kterými princezna oplývala.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru