«

»

Do Česka i na Slovensko míří šestimilionová výhra z Eurojackpotu! V úterý se hraje o 528 milionů

Foto: Pixabay

Čas od času se sázka do Eurojackpotu vyplatí i českým hráčům. Páteční štěstí na první pořadí sice nestačilo, na výhru třetího pořadí byly tipy dostačující. Hráč z Česka trefil v pátek 15. března přesně 6 066 986 Kč. Na stupínku spolu s ním stáli i hráči z Německa (1x), Norska (1x) a dokonce i ze Slovenska (1x). V příštím losování se hraje o půl miliardy.

Nejen výhra třetího pořadí, nýbrž i desetimilionová prémie

V úterý 19. března se v Eurojackpotu bude hrát o 528 milionů korun. K jejich výhře vám bude stačit i jediný sloupeček. Výherní výsledky Eurojackpotu někdy stojí opravdu za to. Třeba v případě, kdy vám i bez tipů na účtu přistanou miliony. Je to i páteční případ, kdy se v Eurojackpotu hrálo o prémii – apartmán v Rakousku v hodnotě 10 milionů. Pro to, abyste se vůbec mohli o tuto výhru pokusit, bylo potřeba do hry vstoupit s plným tiketem. Tiket za 400 Kč byl vstupenkou do hry o prémii. Výhercem byl pak ten, jehož číslo tiketu nebo internetové sázky bylo taženo. Na český výherní eurojackpotový účet tedy v pátek odešlo celkem přes 16 milionů.

Výhra potěšila i hráče na Slovensku

Výhra potěšila i hráče na Slovensku, kde mířila část výherního koláče třetího pořadí. Není to sice tolik, jako nedávno vyhrál hráč na Slovensku v loterii LOTO, i tak výhra dělá radost. Hráč ze Slovenska trefil 10. března šťastnou kombinaci čísel a ze hry si odnesl v přepočtu 121 milionů korun. Jackpot loterie LOTO rostl od května 2023 a desátého března 2024 přišla jeho chvíle. K výhře hráči stačil tiket za 2,5 eura (63 Kč). No aby vám pár desítek korun vydělalo několik desítek milionů… to se jen tak nevidí, že?

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru