«

»

Domluvili se, společně sázeli a společně také vyhráli!

Foto: kentonline.co.uk

Hromadná výpověď zaměstnanců kvůli 2 milionům ale nehrozí

Skupina spolupracovníků z britské zásilkové dopravy DHL ve městě Maidstone složená z třinácti lidí vyhrála tučnou sumu v loterijní hře Lotto. Členka sázející skupiny Mandy Richardsová je ta, jež vybírá peníze, sází a zjišťuje případnou výhru. Každý týden vsází tatáž čísla, která dosud nebyla ani jednou vítězná.

Dokonce ani již zmiňovaná výhra nebyla za vsazená čísla, ale za pořadové číslo sázenky vylosované v doplňkové hře. A jak je vlastně suma veliká? Činí v přepočtu necelých 30 milionu korun, tudíž asi 2 miliony na každého. Hromadnou Mimochodem, pokud si vsadíte Šťastných deset od Sazky, můžete při 10 uhodnutých číslech vyhrát 200 000 násobek vkladu, což dělá také rovné 2 miliony za pouhých 10 investovaných korun.

5/5 - (4 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru