«

»

Domů jí přišla krabice se stíracími losy v hodnotě 20 tisíc dolarů

Foto: Pixabay

Výhra ve Šťastných 10 pořád nepřichází? Pořád můžete doufat v to, že vám domů omylem dorazí krabice s losy v celkové hodnotě 20 tisíc dolarů. Přesně to se opravdu stalo ženě z Massachusetts Danielle Alexandrovové. Že by opravdu životní štěstí? No skoro… zádrhelem bylo, že stírací losy byly neplatné, protože neprošly přes terminál. Kdyby se na ně pokusila výhru vybrat, obsluha by identitu losu nepřečetla – nebyl by zkrátka v systému.

Krabice od společnosti FedEx spletla adresáta

Žena z Massachusetts Danielle Alexandrovová zrovna probírala své doručené balíčky, když v tom jeden z nich nepoznávala. Nicméně se rozhodla nakouknout dovnitř, protože ačkoliv byl bez jména, její adresu obsahoval. Balík tedy otevřela a našla v nich hotovou výhru v loterii – balíčky s losy v hodnotě 20 tisíc dolarů (přes 450 tisíc korun). Mohlo by vás napadnout, že tohle je opravdová výhra v loterii, o to víc v době, když výherní výsledky Šťastných 10 nevychází. Jenže i kdyby si dotyčná chtěla losy nechat, nic by z nich neměla. Ačkoliv měly losy celkovou hodnotu 20 tisíc dolarů, nebyly aktivované, tudíž byly neplatné. Krabici proto vrátila do obchůdku v místě jejího bydliště. Média bohužel nepíšou nic o tom, jestli si z této várky žena koupila alespoň jeden los – třeba by jí karma vybrala zrovna ten s nejvyšší možnou výhrou.

Možná to bylo znamení

Výhra ve Šťastných 10 může přijít naprosto nečekaně. Stejně nečekaně, jako k vám může dorazit neznámý balíček. Co v něm bude? Teď už by si Danielle Alexandrovová troufla tvrdit cokoliv. Po tom, co krabici s losy odevzdala, se prý těší na další podobně milé překvapení. A možná si los přece jen koupila. Každý by to přece udělal, no ne? Existuje větší znamení, než že na vaši adresu dorazí krabice s loterijními losy?

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru