«

»

Dostal pohádkově zaplaceno jen za to, že prodal vítězný tiket

Zdroj: pixabay

Myslíte si, že je pro výhru ve Sportce nutné sázet? No samozřejmě! Jinak to má ale Joseph Chahayed – majitel obchodu, ve kterém se loni v listopadu prodal výherní tiket s rekordním jackpotem 2,04 miliardy dolarů. Společnost Powerball obchod za prodej tiketu odměnila více než pohádkově – rovným milionem dolarů. A to se počítá!

Prodal vítězný tiket a má do konce života vystaráno

Pamatujete si na jackpot, který padl v americké loterii Powerball v listopadu minulého roku? Výherce si odnesl rekordní výhru 2,04 miliardy dolarů (v přepočtu asi 46 miliard korun). Šťastlivec už si svou výhru vyzvednul v rámci jednorázové výplaty a podle pravidel kalifornské loterie bylo také zveřejněno jméno. Edwin Castro však své soukromí s loterijní společností probírat moc nechtěl. Více výřečnější byl pak ten, kdo výherní tiket prodal – majitel obchodu Joe’s Service Center Joseph Chahayed z Altadeny. Loterie Powerball ho za tento čin odměnila rovným milionem dolarů (v přepočtu 22,5 milionu korun). A to je slušný výsledek na to, že nic nevsadil, že?  Bohužel pro výhru ve Sportce je tiket nutný. Leda že by vám někdo výherní výsledky Sportky nebo jejich část daroval.

Majitel obchodu má jedenáct vnoučat a ty mu už poradí, co s výhrou

Až vyhrajete ve Sportce, budete se dělit s rodinou? Joseph Chahayed má přesně tohle v plánu. Nemá prý obavy o to, že by zlenivěl nebo snad svůj obchod pro dostatek peněz zavřel. Naopak hodlá v práci pokračovat a o výhru se podělit s rodinou. Tu má početnou. Jeho děti mu totiž nadělily až 11 vnoučat. Výherci však bude nadosmrti vděčný, že jeho kroky vedly právě do jeho obchodu a jeho číselná kombinace trefila jackpot, který v Powerballu dlouho bobtnal. To úplně stačí k tomu, aby člověk zbohatl. No fakt!

 

 

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru