«

»

Doteď si mladá maminka los pro sebe nikdy nekoupila. Každé Vánoce jí ho však v punčoše naděluje její rodina. Tyto svátky si takhle přišla k šestimístné sumě

Foto: Pixabay

Také se u vás o Vánocích stíraly losy nebo jste si nadělovali tikety Sportky? V tom případě doufáme, že vám tyto činnosti přinesly výhru jako mladé mamince z Marylandu. Ta o sobě tvrdí, že sama si los nikdy nekoupí. Ale proti vánočnímu stírání losů, které najde v punčoše jako dar od rodiny, nic nemá. Aby jo, když tyto Vánoce takhle zbohatla o šestimístnou částku.

Asistentka učitele si o Vánocích seškrábala velký balík

Výherní výsledky Sportky nemusí být kdovíjak vysoké, aby potěšily. Ale co si budeme povídat, taková šestimístná částka, po té touží každý. Mladá maminka z Marylandu se jí tyto Vánoce dočkala, aniž by se o výhru nějak sama angažovala. Protože výherní los našla ve své vánoční punčoše při vánočním rodinném obědě, bylo jejím jediným přičiněním to, že los seškrábala. Když si na něm vypočítala výhru 100 000 dolarů (v přepočtu zhruba 2,2 milionu korun), vyskočila a začala jančit po místnosti. Ostatní členové rodiny se k ní přidali, když nechala los kolovat a oni si na něm přečetli výherní částku.

Většinu z výhry vloží na spořící účty svých dětí

S výhrou ve Sportce můžete dětem okamžitě zhodnotit jejich spořící účty. Přesně to má v plánu mladá maminka, která pracuje ve školství. Samozřejmě si s rodinou dopřejí menší radosti, většinu částky však chce šikovně uložit. Není nad spánek na polštáři plném finančních úspor. Vzhledem k tomu, co se tyto Vánoce událo, přehodnotí mladá žena svůj postoj ke stíracím losům. Do této chvíle si myslela, že je to vyhazování peněz. S miliony na svém účtu už to tak černě nevidí a los si sem tam také koupí. Hlavně to bude příští Vánoce ona, kdo do punčochy rodině nastrká stírací losy.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru