«

»

Doživotní renta jí málem propadla

Foto: Pixabay

Patříte mezi ty, kteří pravidelně sázejí Sportku, ale nezkontrolované tikety se vrší v jejich peněžence? Potom můžete být výhercem a ani o tom nevíte. Stejně jako to bylo v případě pravidelné sázkařky loterie Cash4Life Genine Plummerové. Ta těsně před koncem platnosti zkontrolovala staré tikety, aby zjistila, že ten květnový z loňského roku je výherní a náleží jí výhra 1000 dolarů týdně (přes 21 tisíc korun). Že by se vám také líbilo dostávat dvacku týdně za nic? Aby ne!

Chybělo málo a zbyly by jí jen oči pro pláč

Výherní výsledky Sportky je potřeba si pohlídat, a to i přesto, že na jejich výběr máte dlouhých 365 dní. Rok je totiž krátká doba, o čemž se přesvědčila Američanka Genine Plummerová z New Yorku, která dlouhodobě sází loterii Set4Life, která se zaměřuje hlavně na vyplácení rent. Výherní tiket, který naštěstí měla dobře schovaný, byl už rok starý. Výhra se jí podařila už v květnu minulého roku. Američanka byla však příliš zaměstnaná na to, aby si vyzvedla svou pohádkovou výhru. No jen si představte, že se každý den přemáháte a vstáváte do práce a přitom byste nemuseli. Genine byla v šoku. Při představě, že by se na tikety podívala jen o něco později, se jí dělalo nevolno. Naštěstí vše dobře dopadlo a celoživotní renta patří jí.

Místo týdenních výplat se dohodla na ročních splátkách

Výhra ve Sportce je většinou jednorázovou záležitostí. Americká loterie Set4Life se však zaměřuje spíše na vyplácení renty. V případě Američanky jde o výhru, kdy jí bude vyplácena částka 1000 dolarů týdně do konce života. Nezní tohle jako pohádka? Protože však týdenní výplaty ženě nevyhovovaly, dohodla se s loterijní společností na tom, že po odečtení všech nutných poplatků jí bude loterijní společnost vždy jeden den v roce zasílat v přepočtu tři čtvrtě milionu korun.

5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru