«

»

Dříve unikát pro rappera Drakea teď můžete mít i vy, pokud na účtu máte čtrnáct milionů korun

Foto: Pixabay

K tomu, abyste mohli říkat, že máte milionové spaní, nemusíte v noci zamhouřit ani oko. Rozhodující bude, na čem spíte. Po výhře v Eurojackpotu si můžete pořídit sériově vyráběnou postel pro milionáře, které se ročně po celém světě prodá maximálně 40 kusů. Jmenuje se Grand Vividus a stojí 560 tisíc eur (v přepočtu zhruba 14 milionů korun).

Postel je vystavena v pražském showroomu značky Hästens na Vinohradech

A protože není čtrnáct milionů málo ani pro ty, kteří trefili výherní výsledky Eurojackpotu, bylo by nejlepší postel osobně omrknout předtím, než si ji nastěhujete do ložnice. Přece jen se mohou vaše nároky po výhře v loterii stupňovat. Postel je vystavena na Vinohradech v showroomu značky Hästens. Tady však obavy nejsou na místě. Designér Ferris Rafauli zde opravdu spojil výjimečné umění, nápady i materiály. Cenu do milionů šponuje už jen fakt, že se jedná o čistě ruční práci, která pracovníkům trvá dlouhých 600 hodin. Na ceně přihazují luxusní materiály, jako je mohér, popelín nebo kůže, koňské žíně, vlna a bavlna. Měkké části postele doplňují kovové prvky z mosazi. Na přestěhování postele do vaší ložnice budete potřebovat minimálně čtyři svalovce, protože postel váží 600 kilogramů. Madlo postele je také ručně vyřezávané, a to z rejnočí kůže, která v průběhu celého procesu otupí přibližně 50 nožů.

Na milionové spaní si budete muset počkat

Ačkoliv můžete po výhře v Eurojackpotu nabýt pocit, že se vás dlouhé čekání už netýká, tato postel tuto myšlenku vyvrací. Doteď se jí prodalo přibližně 80 kusů. Poptávka po ní se však zvyšuje. Její výroba však trvá dlouhou dobu, což způsobuje dlouhé čekací lhůty. No řekli byste, že jako milionáři budete na svou novou postel přešlapovat ve frontě? Jaké štěstí, že mezitím můžete mít jiné o dost levnější a ne o moc méně pohodlné postele. Ty pak můžete přesunout do pokoje pro hosty a k sobě si nastěhovat tu výjimečnou čtrnáctimilionovou „palandu”.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru