«

»

Dva Češi si v pátek ze třetího výherního pořadí Eurojackpotu odnesli přes 2,2 milionu. Dnes se hraje o 494 milionů

Foto: Pixabay

Výhra v Eurojackpotu může být lákavá, a to nemusí jít o první pořadí. Své o tom ví tři čeští říjnoví výherci, kteří v hlavní hře vytáhli třetí pořadí a s ním milionové sumy. Výherní bylo minulé slosování v pátek 20. října a také slosování v pátek 6. 10. 2023. Dnes se hraje o půl miliardy, která může být vaše díky správné kombinaci 5+2 čísel.

Ještě tři říjnová slosování mohou předčit dosavadní výhry v měsíci říjnu

Výherní výsledky Eurojackpotu mohou být miliardové. V případě Čechů se však poslední dobou jedná o jednotky, maximálně desítky milionů. Jedinou letošní výjimkou je výhra prvního pořadí – téměř 235 milionů, která padla na konci března. Už dnes 24. října může být vše jinak, pokud se vám podaří pokořit 5+2 čísla, můžete vyhrát 494 milionů.  Ve hře není žádná prémie, a proto nemusíte do hry vstupovat s plným tiketem. Stovky milionů můžete vyhrát už s jedním sloupečkem za 60 Kč.

V letošním roce zatím nepadlo první pořadí Extra 6

Není to běžné, ale sem tam se to stane. Je potěšující, že mezi hráči, kteří obsadili druhé nebo třetí výherní pořadí jsou i čeští hráči. V pátek 20. října to byli dokonce dva šťastlivci, kteří se na třetí příčce postavili vedle hráčů z Německa (4x), Dánska (1x), Litvy (1x), Švédska (1x) a Maďarska (1x). Všem výhercům samozřejmě gratulujeme. Jen pro zmínku, v letošním roce ještě nepadlo první pořadí Extra 6, které by výherci přineslo krásné rovné dva miliony. Pro hru Extra 6 přitom není potřeba sázet plný tiket. Stojí 40 Kč a jedinou podmínkou je hrát ji společně s hlavní hrou Eurojackpot – tedy s minimálně jedním sloupečkem. Tak nejspíš hráči jen nemají štěstí.

 

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru