«

»

Dva pokladní v supermarketu o přestávce setřeli losy a dohromady si odnesli výhru 50 tisíc dolarů

Foto: Pixabay

Kupujete losy? Tyesha Trice a Dylan Mitchell ano, a to pravidelně. Oba pracují ve velkém supermarketu v Kentucky a jejich zatím poslední dva losy byly osudové. Setřeli je během přestávky na oběd a potom už se k pokladně ani vracet nemuseli. Vyhráli totiž 50 tisíc dolarů (v přepočtu něco přes milion korun), které si plánují rozdělit. Losy totiž kupovali společně, a tak jim bylo jedno, kdo vítězný los nakonec seškrábal. Přes milion můžete klidně vyhrát i ve Sportce, pokud budete mít štěstí.

Odměněni byli zaměstnanci i majitel supermarketu

I výherní výsledky Sportky si mohou jako vítěze najít zrovna vás. Kdy ta chvíle přijde a jestli vůbec, to však netušíme. O tom, že ten den vyhrají, neměli ponětí ani výherci Tyesha a Dylan – spolupracovníci v jednom supermarketu. Vítězný los na 50 tisíc dolarů koupili právě tam. Proto budou odměněni nejen oni, nýbrž i majitel supermarketu. Zatímco Tyesha a Dylan si každý po zdanění odnesou asi 17 875 dolarů (v přepočtu přes 380 tisíc korun), jejich zaměstnavatel a majitel supermarketu dostane 500 dolarů jako odměnu za to, že vítězný los prodal (to je v přepočtu přes deset tisíc korun).

Oba jsou z výhry v šoku

Výhra ve Sportce může přijít zcela nečekaně, třeba zrovna v době, když si budete dávat oběd uprostřed směny. Ani Tyesha s Dylanem nečekali, jak výnosná jejich společná směna bude. Losy nicméně kupují pravidelně a ani jeden z nich neplánuje, že v práci skončí. Naopak mají za to, že výhra v supermarketu jim byla souzena už v době, kdy se tady ptali na práci. V nákupu losů budou pokračovat. Svou výhru utratí každý malinko jinak. Zatímco Tyesha ji schová na placení nájmů a na rozšíření svých úspor, Dylan si pořídí auto a najde si bydlení. A jak byste milion ze Sportky užili vy?

 

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru