«

»

Dvakrát po sobě se Češi v Eurojackpotu trefili do třetího pořadí. Dnes se hraje o 590 milionů!

Foto: Sazka

Někdy nic a někdy se zadaří hned dvakrát po sobě. Řeč je o posledních slosováních Eurojackpotu, ze kterých Češi vyvázli o miliony bohatší. Sice se netrefili do prvního pořadí, jako jiný Čech 31. března, avšak i třetí pořadí v Eurojackpotu umí naplnit rodinou kasu. Výhercům samozřejmě gratulujeme. Dnes 16. května se v Eurojackpotu hraje o 590 milionů korun.

Padly výhry třetího pořadí 1,3 a 7,2 milionu korun

Dnes 16. května května mají výherní výsledky Eurojackpotu hodnotu 590 milionů korun. To v případě, že byste uhodli 5+2 šťastná čísla a trefili se do prvního pořadí. Dopomoci vám k tomu může už jediný sloupeček za 60 Kč. A když ne první pořadí, pořád jsou ve hře ta další. Své o tom ví hráči z předchozích slosování – mimochodem Češi, kteří spolu s dalšími hráči obsadili příčky třetího pořadí. Jeden z nich slavil už v úterý 9. května, když se dozvěděl, že společně s hráči z Německa (5x), Norska (1x), Polska (1x) a Maďarska (1x) visí na třetím pořadí. Protože se však ten den sešlo na tomto pořadí výherců opravdu hodně, výherní koláč se dělil na více dílů a Čechovi z toho káplo v uvozovkách jen 1,33 milionu korun. O něco lepší skóre měl jiný Čech hned další slosování v pátek 12. května, když se o výhru ze třetího výherního pořadí rozdělil jen s dalšími dvěma hráči z Finska. Ze hry si odnesl přesně 7 223 167 Kč.

V pátek můžete hrát kromě jackpotu o luxusní karavan

Jen tak mimochodem může už páteční slosování 19. května Eurojackpotu rozseknout vaše plány na léto. Kromě jackpotu můžete hrát o luxusní karavan v hodnotě 2,5 milionu korun. Kdybyste k němu vybrali i první pořadí, které se v případě, že dnes nikdo nevyhraje, může krčit pod miliardou, můžete si letošní prázdniny prodloužit na neurčito.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru