«

»

Edwin Castro, který si už přes rok užívá ohromnou výhru v Powerballu, věří, že je jeho bohatství božím činem

Foto: Pixabay

Vyhrát Eurojackpot v jeho plné výši, to se nepodaří jen tak někomu. Stejné to je i u jiných loterií, zvlášť u tolik propíraného Powerballu. V něm Edwin Castro v listopadu 2022 vyhrál jackpot přes 2,04 miliardy dolarů. V únoru roku 2023 bylo zveřejněno jeho jméno a rozhodl se pro okamžitou výplatu 997,6 milionu dolarů (dnes je to zhruba 22 miliard korun). Výherce nejenže se svým bohatstvím nakládá velmi opatrně, nýbrž i věří, že je božím činem. Právě jeho si prý Bůh vyvolil, aby s bohatstvím učinil hodně dobrého.

Už když byl švorc, pomáhal Castro své komunitě

Výherní výsledky Eurojackpotu by možná změnily váš charakter. Jestli k horšímu, nebo k lepšímu, to je otázka. Edwin Castro, o kterém postupem času na povrch vyplouvá čím dál tím více informací, je přesvědčený, že ho mega výhra v Powerballu nezkazí. Výhra je prý božím činem a on učiní vše potřebné pro to, aby peníze pomohly tam, kde je potřeba. To proto, když se objevilo tvrzení, že Edwin Castro výherní tiket ukradl, to s vítězem ani nehnulo. Mohl žalující stranu umlčet už jen tím, že jí odsype nějaké drobné ze svého bohatství. To ale není Castrův styl. A tak Jose Rivera nejspíš nejenže ostrouhá, nýbrž bude mít i z ostudy kabát. Castrův blízký přítel potvrzuje, že je výhra ve správných rukách. Vždyť už v době, když byl švorc, pomáhal Edwin Castro své komunitě. Někdo, komu na komunitě nezáleží a kdo se pro její prospěch neangažuje, by se nedostal na úroveň orlích skautů.

Edwin Castro je vystudovaným architektem

Výhra v Eurojackpotu vás v životě potkat nemusí. A tak hodně závisí na tom, co vystudujete a co děláte, abyste nad nevýherními výsledky nemuseli tolik truchlit. Těžko říct, jak by Castro dopadl, kdyby Powerball nevyhrál. Ale vzhledem k tomu, že pochází z dobré rodiny, je to sportovec a dobrák od kosti, zlé by to s ním rozhodně nebylo. Navíc se o něm ví, že je vystudovaným architektem, a tak by se nejspíš neztratil ani v případě, že by jeho tiket ono osudné losování v úterý 8. listopadu nedopadl. Vzpomínáte si na to, jak kvůli technické závadě muselo být pondělní losování odloženo na úterý? Jackpot tehdy padl po 39 neúspěšných kolech.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru