«

»

Edwin Castro podruhé vítězem legendárního Powerballu. Záběry u soudu ukazují, že výherní tiket v listopadu loňského roku koupil on a nikdo jiný!

Foto: Pixabay

Vyhrát Eurojackpot v plné výši a pak se o pravost výhry ještě soudit? V Česku málo pravděpodobné, ale v Americe žádný problém. Své o tom ví Edwin Castro, který v listopadu minulého roku trefil legendární Powerball ve výši dvou miliard dolarů, v únoru tohoto roku se k výhře přihlásil a aniž by si dlouho užíval výhry, byl nařčen Josem Riverou, že mu výhra nepatří. To mu samozřejmě nebránilo v tom, aby si dál užíval svého bohatství. Čekání na verdikt soudu si zkracoval mimo jiné nákupem luxusních nemovitostí. Říkáme to pořád, jako miliardáře vás rozhází jen máloco.

Kamerové záznamy mluví ve prospěch Edwina Castra

Výherní výsledky Eurojackpotu dvakrát po sobě? Proč ne! Také Edwin Castro může prohlašovat, že historicky nejvyšší Powerball trefil podruhé, a to přesně rok od první výhry. V této době totiž padl verdikt soudu, který uznává Castrovu nevinu. Soudy si totiž mimo jiné prohlédly kamerové záznamy, které jasně poukazují na to, že ten, kdo si výherní tiket na dvě miliardy dolarů koupil, není nikdo jiný než Edwin Castro. Důkazy jsou prý až křišťálově čisté. I proto si Castro může dál užívat svého bohatství i popularity. Nedávno byl totiž spatřen na letišti v Los Angeles s neznámou ženou. V Americe je Castro celebrita a snad i ztělesněním loterijního snu zástupu sázkařů.

Jose Rivera bude mít co vysvětlovat

A zatímco Edwin Castro bude očištěn, Jose Rivera, který na něj házel špínu, bude mít co vysvětlovat. Jó dělat si zálusk na výhru v Eurojackpotu, k níž jste nepodali potřebná čísla, to je vážně drzost. Jak si vůbec mohl myslet, že něco takového projde? Teď místo, aby se rochnil v bohatství, bude splácet soudní výlohy, které půjdou za ním.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru