«

»

Emaily o výhře v loterii ignorovali dlouhé dva měsíce

Foto: Pixabay

Výhra ve Sportce nemusí být automatická ani v případě, že ji vyhrajete. A to především tehdy, když si nezkontrolujete tiket ve vaší peněžence nebo když svou emailovou schránku nenavštívíte, jak je rok dlouhý. Své o to ví také manželský pár z Walsallu, který výhru v Set For Life ignoroval po dobu dlouhých dvou měsíců.

Životem byli zaneprázdněni natolik, že si nestačili všimnout, že vyhráli

V životě se nemusíte nudit ani v případě, že se vám stále nedaří trefit výherní výsledky Sportky. Stejně ani Sally a James Briggs nevěděli, co je nuda, a to je teprve to největší dobrodružství v životě čekalo v emailové schránce nerozkliknuté. Manželé, kteří se poznali během rychlého randění, měli pořád co dělat. Zatímco ona se věnovala výrobě uměleckých děl, on byl často pracovně zaneprázdněn. Oba hodně cestovali a pořád doma něco tvořili a zařizovali. Proto ani neměli čas si všimnout, že vyhráli v loterii Set For Life jednu z vedlejších cen – rentu na rok v podobě 12 000 dolarů měsíčně (v přepočtu je to zhruba 280 tisíc korun za měsíc). To rozhodně není malá částka na to, aby v emailu zapadla mezi spam.

Výhra jim pomůže rozšířit obzory

V Set For Life je hlavní cenou výhra 12 000 dolarů měsíčně na dobu 30 let. Ovšem ani nižší ceny nejsou k zahození. Sally a James vyhráli 12 000 dolarů měsíčně na rok, což je i tak dost na to, aby rozšířili své už tak dost široké obzory. Z výhry, kterou utržili už 3. srpna tohoto roku, ale přišli na ni někdy v říjnu, už splatili své půjčky. Sally plánuje domov rozšířit o svou vlastní pracovnu, protože už ji nebaví mít své výtvory roztroušené po domě. Pár kromě Set For Life sází také Lotto a EuroMillions, a to hlavně tehdy, když jsou jackpoty extra vysoké. Set For Life oba považují za větší jistotu, co se výher týče, což se také potvrdilo.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru