«

»

Eurojackpot drží, je v něm přes dvě miliardy. Na Slovensku někdo trefil 7,5 milionu z druhého pořadí

Foto: Sazka

V pátek 28. července mohou hráči Eurojackpotu hrát o 2 092 000 000 Kč a to jen proto, že se dosud nikomu nepodařilo trefit atraktivní první pořadí. O nižší výhry však nebylo nouze. Dalo by se říct, že v úterý 25. července bylo na příčkách druhého a třetího výherního pořadí přeplněno. Mezi ostatními hráči i sázkař ze Slovenska, který se může radovat z výhry přes 7,5 milionu korun. Nejvyšší českou výhrou minulého slosování byla ta ve výši přes 100 tisíc korun.

Na výhru prvního pořadí je potřeba trefit 5+2 výherní čísla

Eurojackpot v podobné výši padl naposledy v pátek 23. června, kdy Německo trefilo 2 839 200 000 Kč. Je tak vidět, že pro to, aby se sražené výherní výsledky Eurojackpotu otřepaly a znovu se dostaly na vrchol, je k tomu potřeba cca měsíc. V úterý 28. července se hraje o 2 miliardy a 92 milionů korun – tedy o částku, která vám doslova převrátí život vzhůru nohama. K výhře potřebujete trefit 5+2 šťastná čísla a nemusíte hrát s plným tiketem. Ten by vás stál 400 Kč a jednoznačně zvyšuje pravděpodobnost výhry. Eurojackpot však lze vyhrát i díky šedesáti korunám za jeden sloupeček.

Na Slovensko míří 7 milionů

Když ne úspěch pro Česko, tak alespoň u sousedů se slaví. Právě výhry, které putují například na Slovensko mohou být částečným povzbuzením, že něco jako výhra v Eurojackpotu existuje. Německo je sice také naším sousedem, ale na předních příčkách se umisťuje tak často, až by člověk záviděl. Kdežto občasné výhry, které putují na Slovensko, jako tomu bylo v úterý 25. července, těm se dá ještě fandit. Podobně tak Polsku, které se na předních příčkách neobjevuje tak často, i když v poslední době také zaválelo. Všem výhercům jednoznačně gratulujeme!

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru