«

»

Eurojackpot je zase na svém vrcholu. Dnes se hraje o téměř tři miliardy!

Foto: Sazka

Dnes 4. června se v Eurojackpotu hraje o bezmála tři miliardy korun. Vtipem je, že takhle vysoký jackpot můžete trefit s pouhým jedním sloupečkem za 60 Kč. Stačí, abyste měli štěstí, uhodli 5 plus 2 šťastná čísla a pohádkový jackpot je váš!

Eurojackpot je opět napínavý

Hra o výherní výsledky Eurojackpotu je opět velmi napínavá. Aby ne, když jsou v jackpotu téměř tři miliardy korun. Pokud někdo nesází pravidelně, určitě čeká zrovna na dobu, kdy jackpot Eurojackpotu praská ve švech. To by bylo, aby jej trefil hráč z Česka! Byla by to v pořadí čtvrtá výhra první ceny a historicky nejvyšší trefa. Pro tu je potřeba vsadit minimálně jeden sloupeček za 60 Kč a trefit 5+2 šťastná eurojackpotová čísla. Možná se i na začátku června podaří to, co se povedlo v první polovině května. Hráči ještě určitě nezapomněli na fakt, že v úterý 7. května padlo druhé výherní pořadí a s ním přes 33,5 milionu korun. Úžasné na tom bylo, že se nad touto sumou radoval jediný hráč, a to Čech! Výherci samozřejmě gratulujeme. V ten moment nikdo netušil, že co nevidět padne další druhé pořadí a znovu se usměje na českého hráče. V úterý 14. května padlo druhé eurojackpotové pořadí znovu. Bylo na něm něco přes 12,5 milionu korun. Kromě hráčů z Dánska (1x) a Německa (1x) se na této příčce z výhry těšil také Čech (1x).

Už 18. června hra o další karavan

A zatímco ve Sportce se mohou hráči těšit na Milionové léto, v Eurojackpotu se bude hrát o karavan, a to už v úterý 18. června. Je to další z prémií, kterou si Sazka pro hráče Eurojackpotu připravila. K výhře je nutné vsadit plný tiket, jehož číslo nebo číslo internetové sázky bude během losování taženo. Ale víme, že na první pohled jednoduchý návod na výhru, je ve skutečnosti téměř nemožným a neuskutečnitelným činem.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru